300TL Kasa Önerisi

Heroman

Kilopat
Daha fazla  
300 TL bütçe ile bugün indirimlerden kasa almak istiyorum. Şu anda aklımda Dark N10 Pro, Aerocool Quartz Blue ve Cooler Master Masterbox Lite modelleri var. Sizin soğutması iyi olan kasa önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam almadıysanız raidmax Alpha prime varBende gayet iyi. Temperli cam var. İnternetten bir bakın. Hepsiburada da 260 TL civarında.

Masterbox Lite 5 alma. Ben N10 Pro tercih ederdim. Soğutma, hava sirkülasyonu önceliğinse eğer ön tarafı olabildiğince hava alış açısından serbest durumda olan kasalara yönelmen lazım. Üst tarafta da fan yuvaları olmalı. Bütçeni 50 TL yükseltirsen Nanokatalog'tan MB511 de alınabilir. Ama Nanokatalog'tan ürün alıp uzun süreler bekleyenler var ürünün ulaşması için, bunu da göz önünde bulundur acelen varsa. Nanokatalog'un müşteri yorumlarını okuyabilirsin söylediğim durumun teyidi için. Ben alışveriş yapmadım.
Kargo dahil 310 TL

QUOTE="sahvemat, post: 3651280, member: 196542"]Hocam buradan satış konusu yapılıyor mu bilmiyorum bana özelden yazabilir misin?[/QUOTE]
Yanlış anladınız galiba sıfırı 260 tl
Hocam buradan satış konusu yapılıyor mu bilmiyorum bana özelden yazabilir misin?
Yanlış anladınız galiba sıfırı 260 TL

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı