300TL Kulaklık Önerisi

300-400₺ fiyat aralığında, CS:GO, PUBG, Valorant gibi oyunlar için SES KASMA performansı açısından daha iyi olan ve en az 3 yıl idare edecek oyuncu kulaklıklarından hangisi tercih edilmeli?

7.1 Surround olarak belirtilen kulaklıklar, Windows 10 64 Bit işletim sisteminde yazılımsal bir destek ile saran ses olarak aktif oluyor. Ben performans olarak sanal 7.1 olarak belirtilen kulaklık ile stereo kulaklıklar arasında performans farkı olacağını düşünmüyorum. Fiziksel olarak kulaklığın içinde 7 tane hoparlör konumlandırılırsa tabii o ayrı bir tartışma konusuna dönüşür.

Bu bağlamda alınabilecek ürünleri ve son aylardaki fiyat artışlarını inceledim.

Liste şu;

Corsair HS35 Stereo 3.5mm 330₺
Logitech G332 Stereo 3.5mm 348₺
Asus TUF H3 7.1 Surround 3.5mm 350₺
Hyperx Cloud Stinger Core Stereo 3.5mm 384₺
Lenovo Legion H500 7.1 Surround USB 413₺
Thermaltake Tt eSPORTS SHOCK PRO 7.1 Surround USB ve 3.5mm 420₺
Razer Kraken X 7.1 Surround 3.5mm 421₺

Benim gönlüm Thermaltake TTe-Sports Shock Pro'tan yana sebebi de hem USB hem de 3.5mm analogdan bağlantı sağlayabiliyoruz.

Sizce hangisi tercih edilmeli?

Teşekkürler.

300-400₺ fiyat aralığında, CS:GO, PUBG, Valorant gibi oyunlar için SES KASMA performansı açısından daha iyi olan ve en az 3 yıl idare edecek oyuncu kulaklıklarından hangisi tercih edilmeli?

7.1 Surround olarak belirtilen kulaklıklar, Windows 10 64 Bit işletim sisteminde yazılımsal bir destek ile saran ses olarak aktif oluyor. Ben performans olarak sanal 7.1 olarak belirtilen kulaklık ile stereo kulaklıklar arasında performans farkı olacağını düşünmüyorum. Fiziksel olarak kulaklığın içinde 7 tane hoparlör konumlandırılırsa tabii o ayrı bir tartışma konusuna dönüşür.

Bu bağlamda alınabilecek ürünleri ve son aylardaki fiyat artışlarını inceledim.

Liste şu;

Corsair HS35 Stereo 3.5mm 330₺
Logitech G332 Stereo 3.5mm 348₺
Asus TUF H3 7.1 Surround 3.5mm 350₺
Hyperx Cloud Stinger Core Stereo 3.5mm 384₺
Lenovo Legion H500 7.1 Surround USB 413₺
Thermaltake Tt eSPORTS SHOCK PRO 7.1 Surround USB ve 3.5mm 420₺
Razer Kraken X 7.1 Surround 3.5mm 421₺

Benim gönlüm Thermaltake TTe-Sports Shock Pro'tan yana sebebi de hem USB hem de 3.5mm analogdan bağlantı sağlayabiliyoruz.

Sizce hangisi tercih edilmeli?

Teşekkürler.
Peki, ben daha çok kulaklığın kulağımı acıtmamasına özen gösteriyorum hangisini tavsiye edersin?
Şu anda kullandığım SN-R5 kulağımı çok acıtıyor.

Anker SoundCore Strike 1 3.5mm Oyuncu Kulaklığı - Siyah - A3811

10 üzerinden 10luk bir performansı var ses kasma konusunda beni fazlasıyla tatmin etti. Pubg oynuyorum sesin ne yönden geldiği çok net anlaşılıyor. Zaten ayak sesi ve silah sesi üzerinde ekstra yazılımı olduğu yazıyor açıklamasında. Hepsiburada da şuanda 269tl indirimde. Kaçırma bence

Yeni konular

Geri
Yukarı