300TL Oyun Klavyesi Önerisi

Emiroo

Hectopat
Max 300 TL bütçe ile oyun klavyesine ihtiyacım var. RGB olsun ve tek renk olmasın. Mekanik değil de mekanik hisli olursa iyi olur ve Steelseries hayranlığı var olmasa da olur ancak olursa daha iyi olur. Amazon'da Apex 150 buldum bu fiyata daha ucuza daha iyisi var mıdır önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Max 300 TL bütçe ile oyun klavyesine ihtiyacım var. RGB olsun ve tek renk olmasın. Mekanik değil de mekanik hisli olursa iyi olur ve Steelseries hayranlığı var olmasa da olur ancak olursa daha iyi olur. Amazon'da Apex 150 buldum bu fiyata daha ucuza daha iyisi var mıdır önerilerinizi bekliyorum.

Corsair K55 RGB kullanıyorum, fazlasıyla memnunum. Çevremdeki 3-5 arkadaşıma da önerdim, hepsi oldukça memnun. Steelseries Rival 110 Fare kullanıyorum, farenin LED'i daha parlak yanıyor. K55'in tek eksisi AURA SYNC gibi senkronizasyonu yok. Her şey kapalı devre çalışıyor. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı