300W PSU, R7 250 ekran kartı çalıştırır mı?

Gökhan A.

Hectopat
Daha fazla  
Daha önce konu açmıştım orda r7 240 modeli öerilmişti. Bütçem R7 240 modeline yetiyordu. amazon.com da gezinirken R7 250 modelini gördüm fiyatı kargo dahil bütçemi aşmıyor.

Amazon.com: MSI R7 250 2GD3 OC 1.8 GHz 2GB DDR3 Video Graphics Card: Electronics

Mesajlarınızı bekliyorum.

Not: Gümrük vergisiz azami ücretini aşar mı?

Teşekkürler.

Psu:
quake PSU.jpg

Son olarak benin PSU tam olarak kaç W veriyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU 12V çıkışından 192 watt veriyor ama PSU eskiyse bu güç daha da azalmıştır. Tavsiyem bu PSU'ya yeni ekran kartı bağlamadan önce iki kere düşün. Diğer bileşenler neler?

12V kanalından 192W veren PSU var bende de. İşlemcim Phenom X4 965. TDP değeri 125W. Bu sistemden 9600 GT çıkarıp GTX750 taktım. Her türlü testten sıkıntısız geçti. PSU yetiyor mesela bu durumda bana. Size de yeter diye umuyorum. @JaroxJamaica'da emin olmak için böyle belirtti. İşlemciniz 55-95W arası tüketiyorsa güç %99,9 yeter PSU.

Teşekkür ederim cevaplariniz icin.

R7 250 ekran karti sanirim 65 w harciyordu pci express zaten 75w kablosuz enerji veriyor.

Belirttigim linkteki urunu almamda bir sakinca varmidir. Cumartesi - Pazar gunu siparis vericem.

İşlemcinizi belirtirseniz bir şey diyebiliriz ancak.

Bence yetecektir o zaman. Ben 192W veren PSU ile 125W işlemci + 55W ekran kartı kullanıyorum dediğim gibi önceden.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı