3060 Ti 5600X sistem Valorant'ta aniden kendini yeniden başlattı

Fatihkerem0023

Hectopat
Daha fazla  
RAM
ADATA XPG 8GB 3600MHZ DDR4 RAM 2X
Ekran kartı
MSI RTX 3060 TI Ventus 2X OCV1 LHR 256 Bit GDDR6 8
Anakart
MSI A520M-A PRO
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600X
Herkese merhaba, ben bugün tam Valorant'a girdim açıldı ve MSI Afterburner açtım ve renkler bozuldu ve aniden PC kendini yeniden başlattı sıcaklık değerleri normal ekran kartı 50 işlemci 70 derece neden kaynaklı bir temiz format yapayim mi?
Sistem özellikleri.

1691489609704.png

Sistemin kaç yıllık? Sıcaklıktan olacağını pek sanmıyorum. Benim Ryzen 5 5600 87 dercee falan oluyor arada. Güç kaynağı ile alakalı olabilir. Renkler bozulmuş ani şarjda kendini korumaya almıştır. Sorunun sebebini bilmiyorum ama büyük ihtimalle bundan kaynaklı.

Sistemin kaç yıllık? Sıcaklıktan olacağını pek sanmıyorum. Benim Ryzen 5 5600 87 dercee falan oluyor arada. Güç kaynağı ile alakalı olabilir. Renkler bozulmuş ani şarjda kendini korumaya almıştır. Sorunun sebebini bilmiyorum ama büyük ihtimalle bundan kaynaklı.

Sistemi şubatta aldık nedeni PSU mu? Kabloları kontrol edeyim mi?

Herkese merhaba, ben bugün tam Valorant'a girdim açıldı ve MSI Afterburner açtım ve renkler bozuldu ve aniden PC kendini yeniden başlattı sıcaklık değerleri normal ekran kartı 50 işlemci 70 derece neden kaynaklı bir temiz format yapayim mi?
Sistem özellikleri.

Eki Görüntüle 1894368

MSI Afterburner'da OC yaptın mı?

İnşallah ondandır ilk defa oldu bu FurMark testine soktum işlemci ve ekran kartını bir şey olmadı şimdi format USB'si hazırlıyorum.

OC yaparken böyle şeyler olabilir eski değerlere döndürdüyseniz bir şey olmaz zaten büyük ihtimalle Afterburner yeniden başlattı sistemi eski değerlere döndürmüştür.

Sistemi şubatta aldık nedeni PSU mu? Kabloları kontrol edeyim mi?
Ya kabloları kontrol etmede bir sorun olmaz ya işlemci ekran kartını o anlık besleyememiş son beslediğiyle ekranda gitmiş olabilir yani elektrikle ilgili bir sorun var bir sistemi sıfırdan formatlamak en iyisidir baktın hala devam ediyor bı kontrol et

Yeni konular

Geri
Yukarı