3060 Ti ile 3070 Ti takası mantıklı mı?

Empty1

Kilopat
Merhaba,

Amazon TR'den aldığım Amazon De'nin gönderdiği Aorus RTX3060 Ti ekran kartım var, bir yükseltme yapmayı düşündüm, 3070 Ti satıcısı buldum, MSI marka 3 fanlı, kapalı kutu adıma faturalı fakat yurt dışından alınmış. Üstüne 3000 TL istiyor fakat 2750'ye anlaşırım. Sizce mantıklı mı? 3060 Ti'ı 8160 liraya almıştım. 3070 Ti'da LHR bulunmuyor sanırım sormadım fakat kutusunda bir yazı yok.

Yurt dışından alınan kart nasıl senin adına faturalandırılıyor? 3060 Ti ile istediğin deneyimi elde edemiyorsan 2750 TL verilebilir de kartın temiz olduğundan emin olmalısın.

3070 Ti kartlar LHR ve şu anda 60MH kazıyor, eğer senin kartında LHR yoksa bence takas yapma mining yap. Eğer senin kartında LHR ise bence mantıklı bir takas olur üstüne 2750 ile.

Yurt dışından alınan kart nasıl senin adına faturalandırılıyor? 3060 Ti ile istediğin deneyimi elde edemiyorsan 2750 TL verilebilir de kartın temiz olduğundan emin olmalısın.

Şu anda yetiyor aslında bir sorunum yok fakat ilersi için daha iyi olur 3070Tİ, PS4 var kullanmıyorum zaten satıp üstüne koyacağım.

3070 Ti kartlar LHR ve şu anda 60MH kazıyor, eğer senin kartında LHR yoksa bence takas yapma mining yap. Eğer senin kartında LHR ise bence mantıklı bir takas olur üstüne 2750 ile.

Benim kartım LHR.

Bence temiz olduğunu kanıtlayabilirse al ve mining yaparsan zararını karşılayıp daha iyi bir ekran kartına sahip olabilirsin.

Gidince kontrol edeceğim tabiki durumunu.

Geri
Yukarı