3070'li sistem ile mining yapılır mı?

MSI Afterburner ile gerekli OC ayarlarını yapın. Yaparsanız; güç tüketimi, sıcaklık düşer, kazım gücü artar. Ayarları yapmazsanız kartı zorlarsınız, yaparsanız değil.

MSI Afterburner ile gerekli OC ayarlarını yapın. Yaparsanız; güç tüketimi, sıcaklık düşer, kazım gücü artar. Ayarları yapmazsanız kartı zorlarsınız, yaparsanız değil.
o konuada pek bilgim yok dostum.
o konuada pek bilgim yok dostum.
Yaptım bi ayar güç tüketimini ve sıcaklıgı düsürdüm kazık hızıda 51.9mh/s 'den 59'lara geldi.

İnce ayar lazım, iyi araştırmak lazım, kart yanmasın. Keşke burada bir konu açılsa her kart için OC ayarları. Çok işe yarar adminler.

Kart yanması diye birşey daha önce duymadım. Şuan 144w güç tüketimi 56 derece sıcaklıkta. 60.5 Mh/s kazım yapıyor. Memory clock 1072 yaptım cok yukarı çekmedim.

Kart yanması diye birşey daha önce duymadım. Şuan 144w güç tüketimi 56 derece sıcaklıkta. 60.5 Mh/s kazım yapıyor. Memory clock 1072 yaptım cok yukarı çekmedim.
Aşağıdaki linkde güç tüketimi 117 W olarak yazmış ve solda OC ayarları var.
Belki işine yarar, incele istersen.
Power Limiti düşürdün mü?

Ayarlarım güzel dostum hallettim sonradan. Sağolasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…