3100 TL sistem toplama

Zaten SSD'yi SanDisk ekran kartını 70 TL verip BIOSTAR RX570 8 GB düşünüyorum.

Tercih sizin ama BIOSTAR RX 570 8 GB'ın 100 TL üstünde 1650 Super var RX 570'den daha güçlü fakat 4 GB VRAM'li 4 GB VRAM'li ekran kartı istemiyorsanız RX 570 8 GB alabilirsiniz.

Zaten SSD'yi SanDisk ekran kartını 70 TL verip BIOSTAR RX570 8 GB düşünüyorum.

SSD'yi Gigabyte veya Western Digital alırsanız daha iyi olur SanDisk SSD'de de kronik sorunlar var. RX 570 8 GB biraz gereksiz gibi çünkü belleği o kadar kullanamayacaktır ama XFX'den iyidir diye düşünüyorum.

SSD'yi Gigabyte veya western digital alırsanız daha iyi olur SanDisk SSD'de de kronik sorunlar var. RX 570 8 GB biraz gereksiz gibi çünkü belleği o kadar kullanamayacaktır ama XFX'den iyidir diye düşünüyorum.

Hocam 70 TL hiçbir şey degil bence yani ve taksitle alacağım için Teknobiyotik 12 taksit seçenegi sunuyor.
Tercih sizin ama BIOSTAR RX 570 8 GB'ın 100 TL üstünde 1650 Super var RX 570'den daha güçlü fakat 4 GB VRAM'li 4 GB VRAM'li ekran kartı istemiyorsanız RX 570 8 GB alabilirsiniz.

Hocam 100 TL 100 TL diye diye bütçe artar bu RTX 2060A çıkar .
zaten 2-3 yıl idarelik ileride elbet geliştiririm.

Yok hocam yani haberiniz olsun diye dedim belki işte bilmiyorsunuzdur diye seçim sizin .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…