32 bit bilgisayar CD olmadan 64 bit yapılabilir mi ?

hüseyindm

Hectopat
Daha fazla  
Efendim forumda yeniyim öncelikle iyi günler. Birçok konuya geri dönüş yapıldığını gördüm umarım bana da yardımcı olursunuz. Bilgisayarım 32 bit ben bunu 64 bit yapmak istiyorum ama CD veya USB bellek olmadan yapmak istiyorum böyle bi yöntem var mı ? Az önce win7 64 bit ISO dosyası indirdim ama CD istiyor bende de yok. Umarım yardımcı olursunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Deamon Tools adlı uygulama ile açabilirsiniz fakat neden Win10 değil?

Açabilir, kuramaz. Yanlış bilgi vermeyelim... Daha önce doğrudan deneyip başarısız olduğunu gördüğüm bir yöntemdir.

CD de USB bellek de yoksa sanmıyorum yapabileceğini. XP için HDD'den kurulum başlatma vardı ama uzun bir yöntemdi. Windows 10 için görmedim aynı yöntemi. Kaldı ki USB bellekler gayet ucuz.

Bilmiyordum zaten buranın amacı bilmediklerimizi öğrenmek.:D Bir de hocam, şu videodaki uygulamadan ''Bu bilgisayarı şimdi yükselt'' ile eski laptopumu yükseltmiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı