32 Bit sistemde 64 Bit BIOS dosyası ile güncelleme

Rickben

Centipat
BIOS Güncelleme işlemi yapacağım fakat bilgisayarım 64 Bit desteklediği halde 32 Bit kurulu. BIOS'u güncelleyeceğim dosyayı 64 Bit olarak indirsem sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Calismaz. 32 bitlik versiyonu varsa onu indirmelisiniz. Kullanabilmek icin 64 bit isletim sistemine gecmelisiniz. En azindan baska HDD takarak bu islem icin 64 bit isletim sistemi kurmalisiniz 32 bit kullanmaniz zorunlu ise. Ya da Live CD / Live USB ile guncelleme basarili olur mu bilmiyorum ama onlardan biri ile ( 64 bit tabii ) deneyebilirsiniz.

Calismaz. 32 bitlik versiyonu varsa onu indirmelisiniz. Kullanabilmek icin 64 bit isletim sistemine gecmelisiniz. En azindan baska HDD takarak bu islem icin 64 bit isletim sistemi kurmalisiniz 32 bit kullanmaniz zorunlu ise. Ya da Live CD / Live USB ile guncelleme basarili olur mu bilmiyorum ama onlardan biri ile ( 64 bit tabii ) deneyebilirsiniz.
Peki BİOS güncellendikten sonra format atmak gerekir mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı