32 gb'lık flash bellek tavsiyesi

Erhan Demir

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 32gb'lık flash bellek almayı planlıyorum. Bütçem göreceğiniz üzere en fazla 50 lira. Bunların arasından hangisini seçmeliyim?
1.www.vatanbilgisayar.com: KINGSTON 32GB DataTraveler SE9 G2 USB 3.0 USB Bellek - Vatan Bilgisayar

2.www.vatanbilgisayar.com: 32GB DataTraveler Mini Metal USB 3.0 USB Bellek - Vatan Bilgisayar

3.http://www.bimeks.com.tr/urun/128876/toshiba-32gb-suzaku-usb-3-0-siyah-bellek.aspx#specs

4.www.bimeks.com.tr: Transcend 32GB JetFlash 700 USB 3.0 USB Bellek Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks

5.www.bimeks.com.tr: Sandisk 32GB Ultra USB 3.0 Bellek Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks

1.flash bellek okuma 100 mb/sn, yazma 15mb/sn, 2 ve 3. flash bellekler okuma 70 mb/sn yazma 15 mb/sn, 4. flash bellek okuma 70 mb/sn, yazma 18 mb/sn, 5.flash bellek okuma 80 mb/sn, yazma 15 mb/sn. Bu rakamlara bakarsak yazma hızında Transcend önde ve diğerleri eşit. Bu yüzden Sandisk almak istemiyorum. Kingstonlar'dan birini mi almalıyım yoksa Transcend'i mi tercih etmeliyim? Şimdiden teşekkür ederim.
edit: Şunu buldum bir de.
SILICON POWER SP032GBUF3B06V1W 32GB BLAZE B06 BEYAZ USB 3 0 BELLEK - Teknosa

Arattım internette. Eğer doğru bulduysam Amazon'da okuma 116 mb/sn, yazma 57 mb/sn görünüyor. Hangisini almalıyım ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı