32 TL oyun önerisi

SmyRnex

Picopat
Daha fazla  
Selam. Steam'de hazır indirimler var iken 32 TL'm var. 32 TL'lik hangi oyunu önerirsiniz?

Eğer direksiyon setiniz ya da gamepadiniz var ise Assetto Corsa: Ultimate Edition alabilirsiniz 15₺ fiyatında. Klavye ile de oynanıyor mouse'u direksiyon yaparak ama gamepad ya da direksiyon varsa daha çok sarar.

Battlefield 3
GTA 4
Şükür var korku gibi.
Subnautica.
Ark.
Assetto Corsa.

Hocam aralarından Subnautica Ark ve GTA4'ü beğendim nasıl oyunlar bunlar GTA 4'ü biliyorum da diğerleri?

Hocam aralarından Subnautica Ark ve GTA4'ü beğendim nasıl oyunlar bunlar GTA 4'ü biliyorum da diğerleri?
Hocam oynama şansım olmadı indirim bitmeden alicam bir Twitch yayıncisindan gördüm izlediğim kadarıyla deniz altında görevlerle vs hayatta kalma gibi yanlış bilgilendirmek istemiyorum, ark oynamadım dinazorlarla savaşıp base kurup hayatta kalmaya çalıştığımız oyun gibi gözüküyor.

Anladım hocam o yayıncı rraene herhalde ben de severek izlerim ama o serisi hiç dikkatimi çekmedi zaten salmış seriyi ben onu ve Ark'ı alayım o zaman.

Anladım hocam o yayıncı rraene herhalde ben de severek izlerim ama o serisi hiç dikkatimi çekmedi zaten salmış seriyi ben onu ve Ark'ı alayım o zaman.
Aynen isim vermek istemedim dün gece 1 2 gibi oynamıştı.

Şuan oynuyor hocam bakmakta fayda var.

Son düzenleme:
Aynen isim vermek istemedim dün gece 1 2 gibi oynamıştı.

Şu an oynuyor hocam bakmakta fayda var.

Aynen hocam dünkü yayınını izledim bugunkunude izlerim birazdan çok güzel oyunmuş alacağım spoiler yemeyeyim diye bugunkunu izlemesem mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…