3200MHz destekli laptop için RAM önerisi

Denoxcilin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, laptopuma RAM takacağım fakat pek anlamıyorum. CPU-Z indirdip kurdum, özellikler bu şekilde. Fakat şöyle bir sorun var, ben bu özelliklere göre RAM'im DDR44 3200Hz CL 22. fakat bana bilgisayarcım 2666 MHz mevcut olduğunu söyledi. Bende hiçbir şey anlamadım, özellikleri nedir, ne almam lazım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    80,3 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    120,2 KB · Görüntüleme: 34

Transcend 8 GB DDR4 3200 MHz CL22 JM3200HSB-8G RAM​

Bu Amazon'da 580 lira ertesi gün geliyor bunu alıyorum o zaman. Bir de tahmininiz var mı bana neden 2666 MHz dendi?

Arkadaşlar merhaba, laptopuma RAM takacağım fakat pek anlamıyorum. CPU-Z indirdip kurdum, özellikler bu şekilde. Fakat şöyle bir sorun var, ben bu özelliklere göre RAM'im DDR44 3200Hz CL 22. fakat bana bilgisayarcım 2666 MHz mevcut olduğunu söyledi. Bende hiçbir şey anlamadım, özellikleri nedir, ne almam lazım?
Elindekini satip bundan iki tane almani tavsiye ederim.

Ben bu adama bugün gittim ve rami taktı. Biraz aceleye getirdim bilgisayarı yeni aldığım için taktığı ram böyle. Frekanslar aynı değil bir sorun yaşar mıyım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    106,7 KB · Görüntüleme: 9
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    107,2 KB · Görüntüleme: 9
Ben bu adama bugün gittim ve RAM'i taktı. Biraz aceleye getirdim bilgisayarı yeni aldığım için taktığı RAM böyle. Frekanslar aynı değil bir sorun yaşar mıyım?

Yavas olana senkronize olur diger RAM'in de 2666MHz hizinda calisir. Performansa aşırı bir etkisi olmaz ama neden 3200 degil yani.

Geri
Yukarı