3200U PC'ye oyun önerisi

beratcakrrxq

Picopat
Daha fazla  
Selam sistemim.
İşlemci AMD Ryzen 3 3200U with Radeon Vega Mobile GFX 2.60 GHz.
Takılı RAM 8,00 GB (kullanılabilir: 5,95 GB)
Sistem türü 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Bana bu sisteme göre güzel bir oyun önerir misiniz? Genelde yarış oyunlarını, macera & aksiyon oyunlarını, açık dünya oyunlarını seviyorum. Ve sistemim düşük mü, orta mı, yüksek mi bunu da sormak istedim, ayrıca ücretsiz olursa daha iyi olur. Ama yine de güzel bir oyun bulduysanız bana göre ücretliyse de söyleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam sistemim.
İşlemci AMD Ryzen 3 3200U with Radeon Vega Mobile GFX 2.60 GHz.
Takılı RAM 8,00 GB (kullanılabilir: 5,95 GB)
Sistem türü 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Bana bu sisteme göre güzel bir oyun önerir misiniz? Genelde yarış oyunlarını, macera & aksiyon oyunlarını, açık dünya oyunlarını seviyorum. Ve sistemim düşük mü, orta mı, yüksek mi bunu da sormak istedim, ayrıca ücretsiz olursa daha iyi olur. Ama yine de güzel bir oyun bulduysanız bana göre ücretliyse de söyleyebilirsiniz.

CoD MW serisi , CoD Black Ops serisi. çok iyi gider

Eskilerden bir FUEL var. Sık sık öneriyorum bu oyunu.
Post Apokaliptik bir ortamda (Ama öyle mutantlar falan filan değil, sadece felaket sonrası) İzmir'in yüzölçümünden daha büyük bir arazide (Arazinin bir ucundan bir ucu dipgaz gitseniz 2 saatten önce zor) enva-i çeşit araçla yarışıyorsunuz. Serbest gezinti tabii ki var, araçlar için skin falan toplamak için serbest gezmeyi kullanabiliyorsunuz. Haritada burnunuzun dibi olarak gözüken yer aslında çok daha uzak oluyor çünkü harita gerçekten büyük. Codemasters oyunu zaten kötü olmasını bekleyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı