325₺ Sorunsuz SSD tavsiyesi

Gayet iyi. Forumda bolca önerdiğim bir ürün. Kullanan birkaç kişi ile konuşmuşluğum var. Şu ana kadar memnun kalmayan birisini görmedim. Yukarıda Kingston A400 atılmış ama pek önermem. Çünkü hem son zamanlarda sorun yaşayan çok fazla, hem de yazma hızı düşük. AS340, daha iyi bir seçim olacaktır.
Bende onu düşünüyorum ama sandiskle arasında gidip geliyorum

SanDisk ile karşılaştırmak ne kadar doğru bilmiyorum. SanDisk genelde SSD konusunda pek iyi iş çıkaran bir firma değil gibi.

Hepsiburada'ya bakıyorum 2200 yorum çoğunluğu iyi ama değerleri apacerden daha düşük ama apacherin Hepsiburada'da yorumu yok arada kalıyorum ama yüksek ihtimal apacher alırım sizde apachermi kullanıyorsunuz acaba?
SanDisk SSD Plus modelinden bahsediyorsamız kronik sorunlu. Almayın.
Tamamdır

Hepsiburada'ya bakıyorum 2200 yorum çoğunluğu iyi ama değerleri apacerden daha düşük ama apacherin Hepsiburada'da yorumu yok arada kalıyorum ama yüksek ihtimal apacher alırım sizde apachermi kullanıyorsunuz acaba?

Tamamdır
Ben kullandığım için değil, birçok kişiye önerip kullandırtmışlığım var bugüne kadar. Genelde herkes olumlu sonuç aldı. Apacer, Türkiye'de çok bilinen bir marka değil. Yurt dışında SSD ve RAM konusunda fazlasıyla popüler bir marka.

Bu açtığınız kaçıncı konu oldu? Kaç kere önerdik, almayacaksanız kendinizi de yormayın bizi de.
Evet, ben onu hiç fark etmemişim. Hocam tek konu açıp öne çıkar butonunu belirli aralıklarla kullanabilirsiniz. Bu kadar konu açmaya gerek yok ;

Screenshot_1.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı