3300TL Laptop önerisi

Bütçe
3300-5000
İyi günler arkadaşlar. Kendime bir laptop almayı düşünüyorum. Bütçem şu anlık 3300TL. Üzerine 2 bin TL daha koyabilirim. Beni 4 sene boyunca üniversitede idare edebilecek bir laptopa ihtiyacım var. Bilgisayarda sadece ödev, film ve LoL oynayabilsem yeterli. Önerileriniz için teşekkürler.

Hangi bölümü okuyorsunuz mesela mimarlıksa 13bin TL'ye laptop topladık arkadaşa ama işletme gibi bolümler ise 10 yıllık bilgisayar arkadaşın işini görüyor.

Haklısın ancak CS:GO LoL Valorant gibi oynları kaldırıyor ve 120 FPS alıyor.

Hocam 5 bin TL'lik PC'de bu çöp oyunlarda tabii ki de verecek az bile ben oyuncu laptopu olmayan 5 yıllık PC'de aynı değerleri alıyorum. Bence biraz daha para ekleyerek 7 bin TL'ye oyuncu laptopu alabilirsin sonradan PUBG gibi ya da GTA gibi (örnek veriyorum) oyunlar oynamak istersen pişman olursun
İyi günler arkadaşlar. Kendime bir laptop almayı düşünüyorum. Bütçem şu anlık 3300TL. Üzerine 2 bin TL daha koyabilirim. Beni 4 sene boyunca üniversitede idare edebilecek bir laptopa ihtiyacım var. Bilgisayarda sadece ödev, film ve LoL oynayabilsem yeterli. Önerileriniz için teşekkürler.

Hocam laptop yerine masaüstü düşünün bu fiyatlara 3 kat daha fazla performans alırsınız ama okula falan götürecekseniz o ayrı.

Yeni konular

Geri
Yukarı