3400 TL Laptop Önerisi

WalterBishop

Kilopat
İnşaat mühendisliğinde uzun zaman işimi görecek ve asıl olarak rahatça oyun oynayabileceğim bir laptop istiyorum sizden. Abra A5 V12.1.2 15.6" Oyun Bilgisayarı bunu düşünüyordum fakat bitmiş. 2 gün içinde almam lazım, saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam daha kapsamlı bilgilere ihtiyacım var. Monitörü IPS ki TN mi? Servis kalitesi ne durumda. Isınma sorunu var mı? Alternatifleri neler?

Aradığın fiyat bandındaki oyuncu dizüstü sayısı kısıtlı. Sayfada bilgiler kısmında IPS yazıyor, teyit etmek için HP'nin kendi sitesinden de bakabilirsin. HP yılların firması yasaların seni koruduğu ölçüde ilgilenirler. Diğer sorular için hazır internetin varken biraz araştırma yap derim.

Önerdiğiniz Laptop ile ilgili inceleme görmedim. Isınma durumu ile ilgili bilginiz var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eyvallah hocam. Başka tavsiyen varsa belirtirsen sevinirim. Başka arkadaşların tavsiyelerini de bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…