3400 TL monitör dahil PC tavsiyesi

Leko

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaslar butce 3400 TL monitor dahil oyun icin pc tavsiyesi istiyorum. Bu konularda pek bir bilgim yoktur. Yardi eden arkadaslara simdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buyrun, daha iyisi olmaz. İsterseniz SSD'yi çıkarabilirsiniz.

156.jpg

Her şeyi bir anda almak zorunda değil. Sonraki ay RAM takviyesi yapabilir. 4 GB Daha yeni geçildi 8 neden ? SSD Göremiyorum, Böyle bir işlemci ve ekran kartına yazıktır.(Anakart içinde)

Her şeyi bir anda almak zorunda değil. Sonraki ay RAM takviyesi yapabilir. 4 GB Daha yeni geçildi 8 neden ? SSD Göremiyorum, Böyle bir işlemci ve ekran kartına yazıktır.(Anakart içinde)
Arkadaşımız oyun bilgisayarı toplamak istediğini belirtmiş. Kendisine asıl gereken şey yüksek FPS. SSD tabii ki önemli bir parça fakat oyun bilgisayarı için çokta elzem olduğunu düşünmüyorum. Windows biraz geç açılsada, oyunlarda yüklenme araları biraz daha uzun sürse de tolere edilebilir. Orta-düşük bütçeli oyun amaçlı kurulan sistemlerde öncelik ekran kartı ve işlemciye verilmeli. Zira 7200 RPM HDD'lerin hızı da fena sayılmaz.

Yüksek FPS için ise çözünürlüğü 720p indirebilir! Oyun bilgisayarı olsa da sonuç olarak bir bilgisayar zaman zaman tarayıcıya da girer ileride programda kullanabilir uzun vadede düşünmeniz gerekiyor ve anakart gerek onboard ses kartı ister giriş/çıkışları ile oyuncu içindir.İyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı