35.000 TL kamera ve bataryası iyi telefon tavsiyesi

ogunnozdemir

Hectopat
Daha fazla  
Maksimum bütçem 35.000 TL. İyi bir kameralı ve iyi bir bataryaya sahip bir telefon istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Samsung Galaxy S23, Huawei P60 Pro(ara ara 35.000'e fiyatı düşüyor) düşünebilirsin.

Ben de beğendim ama bataryası az gibi geldi gözüme siz ne dersiniz?
S23'ün bataryası iyi hocam. Güç tasarrufu moduyla 10 saat ekran süresi alan bile var, ha onlar abartıyor biraz ama. Telefonda günlük ne yaparsınız? Ağır iş yapmıyorsanız bataryası iyidir.

S23'ü gözün kapalı alabilirsin. Şarjı çok iyi gidiyor kamerası hızı her şeyiyle çok güzel bir telefon. Daha dün 3. kattan düştü bir çizik bile yok sen düşün artık... Onun yerine düşen telefon bir iPhone olsaydı

S23'ün bataryası iyi hocam. Güç tasarrufu moduyla 10 saat ekran süresi alan bile var, ha onlar abartıyor biraz ama. Telefonda günlük ne yaparsınız? Ağır iş yapmıyorsanız bataryası iyidir.

Oyunla çok aram yok. Hani istediğim sosyal medya kullanırken telefonu kullanırken akıcı olsun. Bir sene sonra donmalar başlamasın yeterli. Genelde sosyal medyada gezinip video falan izliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…