35.000 TL'ye gaming laptop önerisi

Ya arkadaşım anlamıyor musun? Zaten sana onun uyarısı yapıldı, macun değişince o değerleri veren cihaz bulabilecek misin onu soruyorum sana.

"Özel bir macun" hangi macun acaba?

Monitor parası dahil değil, stock soğutma var ve sorun yaratabilir çoğunda.
Biz sistem konuştuk monitör değil. O halde iyi bir monitör ile 4060 Ti bir sistem rahat toplanır ve yine babanızın malı gibi savunduğunuz (!) Monster laptop o PC'yi geçemez.

Biz sistem konuştuk monitör değil. O halde iyi bir monitör ile 4060 Ti bir sistem rahat toplanır ve yine babanızın malı gibi savunduğunuz (!) Monster laptop o PC'yi geçemez.

Hiçbir laptop markası geçemez ki? Mobil işlemci ve ekran kartları masaüstü işlemci ve ekran kartlarıyla bir sanki.

Hiçbir laptop markası geçemez ki? Mobil işlemci ve ekran kartları masaüstü işlemci ve ekran kartarlıyla bir sanki.
Az önce "Masaüstü toplasan bile kötü performans verebilme ihtimali var" diyen siz değil miydiniz? Şimdi de "Mobil cpu ve gpu'lar ile masaüstü olanlar bir sanki" diyorsunuz.

Az önce "Masaüstü toplasan bile kötü performans verebilme ihtimali var" diyen siz değil miydiniz? Şimdi de "Mobil CPU ve GPU'lar ile masaüstü olanlar bir sanki" diyorsunuz.

"İhtimali var" ben kesin olarak konuşmadım, sen marka üzerinden yürüyorsun ama.

"İhtimali var" ben kesin olarak konuşmadım, sen marka üzerinden yürüyorsun ama.
Tamam ben susuyorum. Keşke bunlar yerine gerçekten kaliteli laptoplar üretmeye çalışılsa :)

Tamam ben susuyorum. Keşke bunlar yerine gerçekten kaliteli şeyler üretmeye çalışılsa :)

1697554164599.png

13500HX işlemcili Monster cihaz 18k multicore puanı veriyor bu testte.

Önerdiğin işlemcinin işlemci performansına bakabilirsin buradan da, 4K fark var.

Yeni konular

Geri
Yukarı