35.000 TL'ye oyun ve okul için laptop önerisi

Boyutu anla diye XL axe koydum yanına aynı boydalar kapladığı alana lafım yok ağırlığı çok fazla.

Orijinal adaptörler o kadar büyük ve ağır olmuyor. Orijinal olduğundan emin misiniz? Ayrıca 330W gerçekten yüksek bir değer. Küçük olması pek olası değil.

LOQ modeli hocam Nitro 5 daha performanslı o cihazdan.

Bu fiyat aralığında olan Nitro 5'lerde dediğiniz modeli göremedim. Linkini paylaşır mısınız? Ayrıca Lenovo LOQ modelini bizzat test etme şansım oldu güzel bir cihaz.

Orijinal adaptörler o kadar büyük ve ağır olmuyor. Orijinal olduğundan emin misiniz? Ayrıca 330W gerçekten yüksek bir değer. Küçük olması pek olası değil.

Bu fiyat aralığında olan Nitro 5'lerde dediğiniz modeli göremedim. Linkini paylaşır mısınız? Ayrıca Lenovo LOQ modelini bizzat test etme şansım oldu güzel bir cihaz.
RAM eklemesi ile.

RAM eklemesi ile.

Aşağı yukarı aynı performansı veriyorlar. Bazı oyunlarda Nitro 5 bazılarında LOQ daha önde. İşlemcinin tekli ve çoklu işlem yeteneğinden kaynaklanıyor farklar. Ayrıca dediğinizi alırsa yanında RAM alması gerekli. RAM aldıktan sonra RAM'i nasıl taktıracak? Bence hiç uğraşmaya gerek yok LOQ olan alıp geçilebilir.

Acer'in orijinal kendi adaptörü kutusundan ben çıkardım ayrıca üzerinde yazıyor zaten. Aynı sisteme HP Victus'larda 230W adaptör var.

Oyun bilgisayarlarında genelde büyük adaptör olur.

Site güvenilir gözükmedi gözüme. Piyasanın çok aşağısına satıyor hem.

Site güvenilir. Gaming gen TR ile aynı site bu.

Geri
Yukarı