35 bin TL mimarlık için laptop önerisi

Dediklerim işlemci için. Mesela bu cihaz 7640HS işlemcisi ile 20W'de 75 derece oluyor.
Eki Görüntüle 2053433
Hocam o bildiğim kadarıyla performans eksikliğinden değil veriminin yüksek olmasından kaynaklanıyor. 7640HS zayıf bir işlemci değil. Benim kullandığım modelde 13500H var ve keşke o da 20 watt kullansa :D. Şarjım pek gitmiyor bundan ötürü ama oyun-render performansı gerekenin üzerinde neredeyse.

Hocam o bildiğim kadarıyla performans eksikliğinden değil veriminin yüksek olmasından kaynaklanıyor. 7640HS zayıf bir işlemci değil. Benim kullandığım modelde 13500H var ve keşke o da 20 watt kullansa :D. Şarjım pek gitmiyor bundan ötürü ama oyun-render performansı gerekenin üzerinde neredeyse.
Nasil 20W performans kaybi olusturmuyor ? 7640HS Victuslar CineBenchte Nitro 5 7640HS'lere gore 2.5-3K daha dusuk puan aliyor. Olmasi gerekenin ustunde filan degil aksine altinda.

Böyle bir şey görmedim daha önce. Yanlış anlamazsanız kaynak verir misiniz? Merak ettim meseleyi.

@646148'in profilinde vardi. Ancak baltasin ayrilmasindan sonra profili gizliye aldi. Geri acinca atayim. Zaten bir cihaz 20W'de maksimum 60 derece olmali. Benim G900 gibi okuzler anca 30W'de 96 derece olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı