35 bin TL sistem toplama

725064

Picopat
Makaleler
2
Eski sistemimi de satacağım bu vesile ile onunla beraber toplam 35 bin oluyor, yoksa 30 bin verebilirim sadece. Monitör ve klavye dahil olacak.
GTX 1050 Ti.
8 GB RAM.
i3 10100F işlemci.
75 Hz ASUS monitör.

Şu sisteme bak o zaman.

Sırf kasaya o kadar para verseydin 4070 sistem var.

Şu sisteme bak o zaman.

Hocam ikinci cümledeki dediğinizi pek anlayamadım. Bir de bir sorum olacak. 2K ya da 4K açabilir mi bu sistemler? Alttakini beğendim.

Hocam ikinci cümledeki dediğinizi pek anlayamadım. Bir de bir sorum olacak. 2K ya da 4K açabilir mi bu sistemler? Alttakini beğendim.
Monitör ve klavye dahil olacak demişsin, 5-6 kağıt onun masrafı olsa mecburen 4060Ti sistem bakacaksın bütçende.

4060Ti FHD için dâha uygun, 4070 QHD için uygun.

Monitör ve klavye dahil olacak demişsin, 5-6 kağıt onun masrafı olsa mecburen 4060 Ti sistem bakacaksın bütçende.

4060 Ti FHD için dâha uygun, 4070 QHD için uygun.

Peki bütçe dışında kalsa monitör için ne önerirsiniz? 75Hz de kalmak istemem böyle bir sistemle. İkinciye biraz daha kafam yattı gibi. Klavye de zaten kolay iş ona da ayrı bütçe ayırırım.

Şu sisteme bak o zaman.

Alttaki sistem şu an lokum lokum sakın kaçırmayın ben bile sistemim güncel olmasına rağmen satıp üstüne ekleyip alasım geliyor ama fazla masraf olur direkt çek Technopat Four'u.

Peki bütçe dışında kalsa monitör için ne önerirsiniz? 75Hz de kalmak istemem böyle bir sistemle. İkinciye biraz daha kafam yattı gibi. Klavye de zaten kolay iş ona da ayrı bütçe ayırırım.
Fazla para vermek istemezsen 1080P çözünürlüğünde oynasan bile sorun olmaz 4070 sistem ile, 2K monitörün iyisi 10 bin olmuş mübarek.

Yeni konular

Geri
Yukarı