35 Mbit ile GeForce NOW'da düşük FPS

yoshitsune

Hectopat
Merhaba.

GeForce NOW üzerinden Cyberpunk 2077 oynamaya çalışıyorum. Fakat sürekli FPS sorunları yaşıyorum. 35 Mbps bir internetim var. 720P'de bile oyun kasıyor. Gecikme yok ama oyun sürekli kasıyor.

Merhaba.

GeForce NOW üzerinden Cyberpunk 2077 oynamaya çalışıyorum. Fakat sürekli FPS sorunları yaşıyorum. 35 Mbps bir internetim var. 720P'de bile oyun kasıyor. Gecikme yok ama oyun sürekli kasıyor.

Oynadığın oyun zaten sorunlu oyun bence oyunu değiştir bir bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içindeyken CTRL+N yapın ve yayın akışına bakın. Görüntü akışı 60 FPS ise sorun oyundan kaynaklıdır ama görüntü akışı 60 FPS'in altındaysa sorun internetinizden ya da bağlandığınız sunucudan kaynaklıdır.

Oyun internet yüzünden değil de GeForce NOW yüzünden kasıyor. Bende sırf bu oyun için almıştım ama performansı çok yetersiz.

Oyunun optimizasyon kötü ama GeForce NOW Low da dahi stabil 60 FPS veremiyor. Bana göre bu konuda sınıfta kalan kendileri .

3-4 ay önce Cyberpunk 2077 oynadığımda çok güzel oynatıyordu. RTX açık bile çok rahattı. Yeniden almayı düşünüyordum bir düşündürdü bu konu beni.

Ben daha önce konu da açmıştım yaşadığım sıkıntı yüzünden. 2080d serverlarına denk geldim hep. Birkaç gün önceye kadar hatta 45 FPS limiti koymuşlardı. Şimdi onu tekrar kaldırmışlar ama Low da bile sabit 60 FPS vermiyor bende. Kullandığım internet Superonline 100/10 Mbps. Stream kalitesi her zaman 60 FPS ve 19 ping ortalamasına sahibim.

Oyun içindeyken CTRL+n yapın ve yayın akışına bakın. Görüntü akışı 60 FPS ise sorun oyundan kaynaklıdır ama görüntü akışı 60 FPS'in altındaysa sorun internetinizden ya da bağlandığınız sunucudan kaynaklıdır.

60 FPS 14-13 ms ama sürekli kasıyor oyun. Boosteroid'de kullandım onda böyle bir sorun yoktu.

320 saat Witcher 3 oynadım 16 Mbps internetle bu kadar kasma yoktu yağ gibi akıyordu oyun Cyberpunk kaynaklı olabilir.
3-4 ay önce Cyberpunk 2077 oynadığımda çok güzel oynatıyordu. RTX açık bile çok rahattı. Yeniden almayı düşünüyordum bir düşündürdü bu konu beni.

Cyberpunk için boosteroid alınabilir. Ayrıca Boosteroid'in kütüphanesi daha geniş ve kaliteli. Mortal Kombat, GTA 5, RDR 2, gibi oyunlar var.

Son düzenleme:
Hiç bakmadım ama 16Mbps internetle GTA 5 bitirdim rahatsız etmedi beni internet hızın 25-35 Mbps arası ise rahat rahat oynarsın bence. Bende GeForce NOW biter bitmez almayı düşünüyorum daha akıcı bir deneyim sunuyor boosteroid.

İnternet hızım 100Mbps fakat pingin hız ile alakası yok. GeForce NOW sunucuları Türkiye'de şu an. Bir ay denerim yorumlar olumlu baktığım kadarıyla.

Geri
Yukarı