350-400 TL VDSL modem önerisi

celil123

Hectopat
Merhaba, Türk Telekom'dan TürkNet'e geçeceğim için kendime VDSL destekli bir modem arıyorum. Buradaki gönderileri okudum ama modemlerin teknik özellikleri hakkında pek bilgim yok.

• Bütçem maksimum 350-400 TL ama ne kadar ucuz olursa o kadar iyi.
  • Evim 180 metrekare boyutunda ve evdeki bütün cihazlar(7 adet) Wi-Fi ile modeme bağlanıyor bu yüzden modemin çekim kalitesi çok önemli.
Şimdiden teşekkür ederim.

Kendi evimde ASUS DSL-N16 kullanıyorum memnunum. Fakat bütçen dahilinde DSL-AC750 modeline çıkabilirsin.
DSL-AC750 modeline baktım ama kullananlar arasında çekim kalitesinin pek iyi olmadığı belirtilmiş. Büyük ihtimalle DSL-AC750 alıp evimdeki diğer iki adsl modemi de router olarak kullanacağım.

Kesinlikle Keenetic Extra DSL. Başka modellere bakma bile.
Bu modemi gördüm ben de beğendim ama markayı daha önce duymadım. Ürünün kalitesi nasıl? Siz bu modemi kullanıyor musunuz?

Modemin incelemelerine baktığım kadarıyla yok yok. Modem arayışımda gördüğüm 802.11ac, SNR, geniş yayın alanı ve aynı anda 5ghz ve 2 ghz yayın yapma özellikleri bir modemde aradığımda başlıca özelliklerden birkaçı. Bu modemi tavsiyeniz üzerine aklımın bir köşesine not ettim. Benim belirttiğim özelliklere sahip önerebileceğiniz başka modeller var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı