350-450₺ arası router önerisi

AC11, AC8 ve AC6 kullandım uzun süre. Hepsi de beni memnun etti. Marka vermeden belirteyim, daha önce sıfır fiyatı 1200-1500 TL olan routerlar da kullandım, onlardan alamadığım Wi-Fi verimini tenda cihazlardan alıyorum.

Bu site güvenilir mi çok uyguna buldum AC11'i de. Bir de bir sorun daha var. Mi AC2350 Qualcomm işlemci kullanıyor, önerdiğiniz modelin de 1GHz hızı frekans hızı var. Acaba hangisi daha performanslıdır. Bir de 7x5 dBi mı yoksa 5x6 dBi mı daha geniş kapsama alanına sahip onu sormak istedim.

Ben şu an Türk Telekom kullanıyorum ve taahhütüm bitmek üzere. Bittiği zaman da NetSpeed'e geçeceğim. Ama NetSpeed modem göndermiyormuş. Ben de 2. el bir modem alıp (50-150 arası) yanına da 350-450 TL arası bir router almaya karar verdim. Bana gigabit Ethernet olan ve çekim gücü yüksek olan bir router önerir misiniz?
Aklımdakiler:
Keenetic viva (fiyatı biraz pahalı. Çok fark etmezse almayı düşünmüyorum.)
Xiaomi Mi AC2350 (şu an en yakın olduğum.)
Huawie WS5200.
D-link DIR-825/AC.
ZyXEL nbg6615.
Netspeed'e geçmeyi düşünüyorsanız başvuru esnasında A2P3S9 referans kodunu kullanarak 1 yıl boyunca faturanıza aylık 5₺ indirim yaptırabilirsiniz.

NetSpeed'e geçmeyi düşünüyorsanız başvuru esnasında A2P3S9 referans kodunu kullanarak 1 yıl boyunca faturanıza aylık 5₺ indirim yaptırabilirsiniz.

Elimde birkaç seçenek var aslında ama NetSpeed en yakını bana. Acaba gıbırnet vs gıbırnet hakkında ne düşünüyorsunuz.

Gıbırneti ben de yeni duydum. Pek bir bilgim yok.

Altyapım 85 Mbps destekliyor. Gıbırnetten 100 Mbps paket alırsam 85 download 5 upload alacağım 85 TL'ye. Bir de tbtnet var o da 100 Mbps veriyor ben 85 Mbps alabileceğim. Uploadı da 4 Mbps 80 TL. Bu firmalar uygun fiyatlı ama bir sorun yaşarsam muhattabım kim olacak belirsiz o sebeple hazır sizin kodunuzla da 5 TL indirim alabilecekken NetSpeed'e bir geçeyim diyorum.

Altyapım 85 Mbps destekliyor. Gıbırnetten 100 Mbps paket alırsam 85 download 5 upload alacağım 85 TL'ye. Bir de tbtnet var o da 100 Mbps veriyor ben 85 Mbps alabileceğim. Uploadı da 4 Mbps 80 TL. Bu firmalar uygun fiyatlı ama bir sorun yaşarsam muhattabım kim olacak belirsiz o sebeple hazır sizin kodunuzla da 5 TL indirim alabilecekken NetSpeed'e bir geçeyim diyorum.
Bu size kalmış bir şey. Biz Netspeed'den memnunuz.
Modem konusunda da ben letgodan geçen ay 200₺'ye 2.5 yıl garantili Asus DSL-AC750 modem/router almıştım. 0'ı 400-500 civarında şuan. Bence letgodan ucuza bulabilirsiniz.

Bu size kalmış bir şey. Biz NetSpeed'den memnunuz.
Modem konusunda da ben Letgo'dan geçen ay 200₺'ye 2.5 yıl garantili ASUS DSL-AC750 modem/router almıştım. 0'ı 400-500 civarında şu an. Bence Letgo'dan ucuza bulabilirsiniz.

H300S adında sahibindenden bir modem buldum 140 TL'ye. Yanına da 360 TL'lik Xiaomi Mi AC2350 routerı ya da tenda AC11 routerını almayı düşünüyorum. Bizim ev biraz büyük olduğundan harici bir router gerekebilir bana. Evin her yerinde canlı toplantılara katılanlar ve oyun oynayanlar oluyor. İstisnasız evin her tarafına internet gitmesi için 500 TL'yi gözden çıkardım modem/router konusunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı