350-450 TL kulaklık önerisi

Kajuistaken

Hectopat
Daha fazla  
Corsair CH321 kulaklığım bozulmasıyla garantiye gönderdim. Garantide değişip yapıp bana Game Booster H03 yolladılar. Kulaklıkta dip ses var, terletiyor ve ağır bir his verdi bana. Bu kulaklığın güncel fiyatı 700-900 arası değişiyor. Firmayı aradığımızda ellerinde CH321 olmadığı için gönderdiklerini söylediler ve bize 2 seçenek sundular: Ya kulaklık sizde kalır ya da eski kur ile CH321 ücret iadesi yapılır. CH321 320 TL'ye almıştım onun üzerine biraz daha koyup James Donkey 710 gibi modellere bakmalı mıyım? Game Booster H03 kalsın mı yoksa? Ve sizin de 350-450 TL aralığında kulaklık önerilerinize açığım. İyi mikrofonlu kulak içi kulaklık da olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Mikrofonu haricinde kötü bir özelliği yok.

Bütçe hiç aşılamazsa:

Corsair CH321 kulaklığım bozulmasıyla garantiye gönderdim. Garantide değişip yapıp bana Game booster H03 yolladılar. Kulaklıkta dip ses var, terletiyor ve ağır bir his verdi bana. Bu kulaklığın güncel fiyatı 700-900 arası değişiyor. Firmayı aradığımızda ellerinde CH321 olmadığı için gönderdiklerini söylediler ve bize 2 seçenek sundular: Ya kulaklık sizde kalır ya da eski kur ile CH321 ücret iadesi yapılır. CH321 320 TL'ye almıştım onun üzerine biraz daha koyup James Donkey 710 gibi modellere bakmalı mıyım? Game booster H03 kalsın mı yoksa? Ve sizin de 350-450 TL aralığında kulaklık önerilerinize açığım. İyi mikrofonlu kulak içi kulaklık da olur.

Kanka xpc Precog s kulaklığı tavsiye ederim 1 hafta önce aldım ki deneyimim mükemmel sadece mikrofonu bir tık kötü yani yine idare eder 40 TL daha fazla verip alabilirsin.

Mikrofonu haricinde kötü bir özelliği yok.

Bütçe hiç aşılamazsa:

Hocam Galax 01 ya da James Donkey 710 arasında kaldım. Ama mühim soru Game booster H03'ten iyi midir bu ikisi kötü müdür? Dip ses var mı hocam Galax 01 de?

Yeni konular

Geri
Yukarı