350-500 TL arası 7.1 kulaklık önerisi

Merhaba eğer bütçeyi biraz daha şişirebilirseniz SteelSeries Arctis 5 alabilirsiniz. Ben de var yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve gayet memnunum. Şiddetle öneririm. Ama bütçeyi şişiremezseniz SteelSeries Arctis 3 te iyidir.
Benimde şu an bütçem ss3 e yetiyor ama bir süre daha bekleyecrğim ss5 500 550 civarına düşerse acımadan alacağım :D

Buyrun. https://www.hepsiburada.com/corsair...kddlrIEhIh30pru5oYJsn9_ES-7kuVscaAiPBEALw_wcB Arctis serisi önermem. Mikrofon ve malzeme kalitesi açısından iyi ancak sesi tatmin edici değil. Rahatlık ve ses kasma açısından bu kulaklık daha iyi.
Nasıl değil ben de Arctis 5 var adamı elimle koymuş gibi buluyorum.(Attığın kulaklık daha iyi olabilir bilemem.)
Sizce Arctic 3 CS Gibi oyunlara yeterlimidir zaten öyle çok Prof bişi istemiyorum sadece adamın ne taraftan geleceğini bilmek yeterlidir") bu arada sizce g430mu Arctic 3 mü
Bence yeterlidir zaten Arctis 5 ile 3 hemen hemen aynı.Ve ben Arctis 5'te çok güzel ses kasabiliyorum CS:GO ve Fortnite'ta(Ve tabikide diğer oyunlarda)
Kanka 8 mayısta incehsapta gaming gecesi var o gün bi şey yakalayamazsam direk ss3 alıp geçicem :D
Peki SSD gibi ürünlerde indirime giricek mi?
Yani mesela 500 veya 480 GB normal bir SSD kaç lira olur tahminen?

Nasıl değil ben de Arctis 5 var adamı elimle koymuş gibi buluyorum.(Attığın kulaklık daha iyi olabilir bilemem.)

Bence yeterlidir zaten Arctis 5 ile 3 hemen hemen aynı.Ve ben Arctis 5'te çok güzel ses kasabiliyorum CS:GO ve Fortnite'ta(Ve tabikide diğer oyunlarda)

Peki SSD gibi ürünlerde indirime giricek mi?
Yani mesela 500 veya 480 GB normal bir SSD kaç lira olur tahminen?
Açıkçası bende ilk kez bakacağım daha öncekini kaçırmıştım ne olduğunu bilmiyorum ama yinede bi bakmanı tavsiye ederim :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı