350 MB boyutlu dosyayı 2-3 sefer silip yüklemek SSD'ye zarar verir mi?

boncihhobber

Decapat
SSD veya HDD modeli
Sandisk sdw64g
Selam, bugün bir tane yaklaşık 350 MB boyutunda bir dosyayı indirdikten sonra bir problemden dolayı silip yüklemek zorunda kaldım. Aynı sorun biraz tekrar edince de bunu 2-3 defa yapmak zorunda kaldım bu SSD'ye zarar verir mi? Verir ise ne ölçüde bir zarar verir?
(SSD'yi 6-7 yıldır kullanıyorum.)

Selam, bugün bir tane yaklaşık 350 MB boyutunda bir dosyayı indirdikten sonra bir problemden dolayı silip yüklemek zorunda kaldım. Aynı sorun biraz tekrar edince de bunu 2-3 defa yapmak zorunda kaldım bu SSD'ye zarar verir mi? Verir ise ne ölçüde bir zarar verir?(SSD'yi 6-7 yıldır kullanıyorum)

Niye versin hocam.

Selam, bugün bir tane yaklaşık 350 MB boyutunda bir dosyayı indirdikten sonra bir problemden dolayı silip yüklemek zorunda kaldım. Aynı sorun biraz tekrar edince de bunu 2-3 defa yapmak zorunda kaldım bu SSD'ye zarar verir mi? Verir ise ne ölçüde bir zarar verir?(SSD'yi 6-7 yıldır kullanıyorum)
Kendinizi hafifçe cimcikleyin. Bu olaydan ne kadar zarar gördüyseniz SSD de bahsettiğiniz olaydan o kadar zarar görmüştür.

Bu kadar abartmayın. SSD için aşırı normal şeyler bunlar.

Niye versin hocam.
Kendinizi hafifçe cimcikleyin. Bu olaydan ne kadar zarar gördüyseniz SSD de bahsettiğiniz olaydan o kadar zarar görmüştür.
Bu kadar abartmayın. SSD için aşırı normal şeyler bunlar.
Hocam. Ben bir günde 3 tane linux silip kurdum.

Sanal makineleri katmıyorum bile. Hala iyi çalışıyor.

Bu konularda biraz fazla kuşkucu olduğum için şüpheye düştüm, cevaplarınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı