350 Puan Anadolu lisesi iyi midir?

Fallen God

Hectopat
Seneye LGS var ve yaşadığım ilçe e en iyi lise 446 puan ile fen lisesi ondan sonra da 322 puan ile Anadolu lisesi. Kendimden çok bir beklentim yok, 350 puan hedefliyorum daha fazlasını istemiyorum zaten.

Seneye LGS var ve yaşadığım ilçe e en iyi lise 446 puan ile fen lisesi ondan sonra da 322 puan ile Anadolu lisesi. Kendimden çok bir beklentim yok, 350 puan hedefliyorum daha fazlasını istemiyorum zaten.
Hedefin kötüyse zaten mecbur oraya gideceksin.

Bu şekil düşünüyorsan orası yeterli.

446 puan almanız hiç ama hiç zor değil hocam. Ben 480 aldım LGS'den 2022'de. Yardım edebilirim size eğer isterseniz.

Derslerim zaten çok iyi değil, sözelden ve fenden yapabildiğim kadarını yapmayı düşünüyorum. Enm önemlisi matematik olsa da ona çok kafa yormayacağım.

Hocam 450 puan demek yaklaşık 10 yanlışa tekabül ediyor. 3 matematik 2 TR 3 fen yanlışınız olsa dahi rahatlıkla girersiniz. Çalışan için bu sınav hiç de zor değil.

Geri
Yukarı