350 TL French Press Önerisi

Rastgele bir ürün alabilirsiniz. Ekstra özellikli bir tarafı yok hiçbirinin. Biraz farklı bir şey isterseniz kağıt filtre ile demleme yöntemi deneyebilirsiniz. Bana kalırsa daha güzel oluyor.

Bu tür kağıt tan bahsediyorsunuz?

Bu tür kağıt tan bahsediyorsunuz?
Evet o kağıdı ve linkte attığım aparatı kullanarak sitediğiniz bir yere kahveyi yapıyorsunuz. Boyutları var ben size en büyüğünü attım. Mümkünse cam bir yere yapın ki yaptığınız miktarı anlayın.

Kahve Filtresi, 4 Numara

Yapımı kolay. Filtreyi attığım aparata düzgünce yerleştirip kahveyi koyuyorsunuz. Sonra yavaş yavaş su döküyorsunuz. Filteryi kenardan katlamak gerekiyor, anlarsınız zaten.

Attığım aparat zorunlu değil, metal süzgeçle bile yapmışlığım var ama o aparat kolaylık sağlar.

Evet o kağıdı ve linkte attığım aparatı kullanarak sitediğiniz bir yere kahveyi yapıyorsunuz. Boyutları var ben size en büyüğünü attım. Mümkünse cam bir yere yapın ki yaptığınız miktarı anlayın.

Kahve Filtresi, 4 Numara

Yapımı kolay. Filtreyi attığım aparata düzgünce yerleştirip kahveyi koyuyorsunuz. Sonra yavaş yavaş su döküyorsunuz. Filteryi kenardan katlamak gerekiyor, anlarsınız zaten.

Attığım aparat zorunlu değil, metal süzgeçle bile yapmışlığım var ama o aparat kolaylık sağlar.
Bir de aparat mı gerekiyor bunun için? O zaman french press almam daha mantıklı.

Bir de aparat mı gerekiyor bunun için? O zaman french press almam daha mantıklı.

Aparat dediğim filtre kağıdını yerleştirecek yer. Attığım şeye benzer bir alet varsa elinizde o da olur. French Press uzun vadede daha kârlı. Bunun kağıt masrafı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı