350 TL kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan Kroxe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 468
Hocam kulaklık geldimi sipariş edeceğim de birazdan

Hala bekliyorum kral
Kardeşim kulaklık geldi
İstersen DC linkini ver mikrofon testini kendin gör
Hocam kulaklik geldimi sipariş edeceğim de birazdan
bekliyorum
Kanka kulaklığı tekrar iadeye göndereceğim mikrofonda yankı problemi var PC'deki tüm sesi mikrofona aktarıyor
Segment bilgisayar teknik destek kısmına sorduğumda bu ve birçok modelinde PC'deki tüm sesi bilgisayara aktarma gibi bir durumun mevcut olduğunu söylediler. Drop Plus kulaklığında böyle bir sorunun yaşanmadığını söylediler tabii kulaklık pahalı olunca onu satmaya çalışıyorlar :D şu an aldığım kulaklığı iade edeceğim

Son düzenleme:
Hala bekliyorum kral
Kardeşim kulaklık geldi
İstersen DC linkini ver mikrofon testini kendin gör

bekliyorum
Kanka kulaklığı tekrar iadeye göndereceğim mikrofonda yankı problemi var PC'deki tüm sesi mikrofona aktarıyor
Segment bilgisayar teknik destek kısmına sorduğumda bu ve birçok modelinde PC'deki tüm sesi bilgisayara aktarma gibi bir durumun mevcut olduğunu söylediler. Drop Plus kulaklığında böyle bir sorunun yaşanmadığını söylediler tabii kulaklık pahalı olunca onu satmaya çalışıyorlar :D şu an aldığım kulaklığı iade edeceğim
Yani alınmaz diyorsunuz.

Yani alınmaz diyorsunuz.

Ya birçok kulaklık stereo mix gibi çalışabiliyor fakat bu gerçekten kulaklıkla alakalı bir durum benim yaşadığım durumu başkası yaşamayabilir ki YouTuber'lar ses testleri yaparlarken böyle bir durum söz konusu yoktu benim aldığım üründe vardı. Stereo mix olayı biraz şans faktörü sanırım o kulaklıkta. Genel olarak bilgi verecek olursam eğer kulaklığın görünüşü zaten çok sağlam ve şu anki kullandığım kulaklık ile aynı ses kalitesine sahip çok iyi iletiyor sesleri basları iyi tizleri iyi net ve parlak veriyor boğuk bir ses almıyorsunuz duymanız gereken neyse onu duyuyorsunuz. İade ettim başka bir satıcıdan alacağım belki onda böyle bir sorun yaşamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı