350 TL Kulaklık Seçimi

ahmoid

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600, RX570, 16GB
SteelSeries Arctis 3 ve Logitech G432 arasında kaldım. Arctis 3 için sesi az diyorlar fakat kulaklık cidden çok hoş gözüküyor. G432'yi pek araştırmadım ama Logitech farkı olduğu için iyidir diye düşünüyorum ve kulaklık gözüme pek güzel gelmiyor. Sizce seçimim ne yöneden olmalı? Teşekkürler.

SteelSeries Arctis 3 ve Logitech G432 arasında kaldım. Arctis 3 için sesi az diyorlar fakat kulaklık cidden çok hoş gözüküyor. G432'yi pek araştırmadım ama Logitech farkı olduğu için iyidir diye düşünüyorum ve kulaklık gözüme pek güzel gelmiyor. Sizce seçimim ne yöneden olmalı? Teşekkürler.
Kesinlikle G432. Çok güzel şekilde kulağını sarıyor ve kulağını ağrıtmıyor. Oyuncuların çoğunda zaten G432 var. Kendini ispatlamış, kaliteli bir kulaklık. Arctis 3’ün ise düşük ses sorunu gerçekten var.

Sharkoon B1 öneririm. Bende sharkoon rush er2 kullanıyorum B1'den kötü olmasına rağmen er2 ile gayet net ve yeterli ses kasabiliyorum Csgo'da. Ayak seslerinin nereden geldiği net anlaşılıyor. B1 ile daha iyi sonuçlar alırsınız. Mikrafonu da gayet iyi. 200-250 tl olması lazım şuan internette.

G432 aldım. Çok teşekkürler cidden kaliteli bir kulaklık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı