350 TL'ye tuşları aşınmayan klavye önerisi

Bütçe
350 TL

Trixxx

Hectopat
300 TL'ye tuş aşınma derdi olmayan klavye önerir misiniz?

Cooler Master MK 110 düşündüm ama tuşları aşınıyor mu bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
mavi Switch'dir.

Redragon markası kaliteli bir marka mı? Çoğu yerde Çin'deki ürünlere marka basıyor diye okumuştum.

Redragon markası kaliteli bir marka mı? Çoğu yerde Çin'deki ürünlere marka basıyor diye okumuştum.
Yurtdışında alt tabaka bir ürün olduğu için öyle hitap ediliyor. Sonuçta adam 15-20 dolar daha verip çok daha kaliteli bir ürünü alabilir. Fakat durumlar bizim için böyle değil.

Konuya gelirsek; Redragon gayet iyi ürünler üretiyor. Rampage ile karıştırıyor olabilir misiniz?

Yurt dışında alt tabaka bir ürün olduğu için öyle hitap ediliyor. Sonuçta adam 15-20 dolar daha verip çok daha kaliteli bir ürünü alabilir. Fakat durumlar bizim için böyle değil.

Konuya gelirsek; Redragon gayet iyi ürünler üretiyor. Rampage ile karıştırıyor olabilir misiniz?

Karıştırmıyorum ama Çin menşeili olduğu için ve bazı yerlerde "Gamepower, Rampage, Game Booster" firmaları gibi Çin'de üretilen ürünlere logo bastığını okumuştum ondan dolayı tam emin olamadım.

Asıl olaya gelirsek bu klavyede tuş aşınma sorunu var mıdır veya tuş aşınma sorunu olmayan bir klavye önerebilir misiniz bu konuya çok takıntılıyım sırf bunun yüzünden Razer Cynosa V2 klavyemden vazgeçmek üzereyim.

Karıştırmıyorum ama Çin menşeili olduğu için ve bazı yerlerde "Gamepower, Rampage, Game Booster" firmaları gibi Çin'de üretilen ürünlere logo bastığını okumuştum ondan dolayı tam emin olamadım.

Asıl olaya gelirsek bu klavyede tuş aşınma sorunu var mıdır veya tuş aşınma sorunu olmayan bir klavye önerebilir misiniz bu konuya çok takıntılıyım sırf bunun yüzünden Razer Cynosa V2 klavyemden vazgeçmek üzereyim.

Bende de Razer var. Tuşlar harbi siliniyor. Daha 6 aylık...

Yeni konular

Geri
Yukarı