3500-4000 TL monitör önerisi

Bütçe
3500-4000 TL

Blue Lord

Centipat
Daha fazla  
Monitör almayı düşünüyorum ama çok farklı modeller var aralarında kararsız kaldım, sizin önerileriniz nelerdir? Aradığım özellikler:

144Hz
1MS
24 inç
IPS Panel

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-vg247q1a-238-va-freesync-1920x1080-165hz-1msmprt-monitr-p-HBCV00000QMG9U?magaza=BETA+PLUS+TEKNOLOJİ&url_src=and-product-detail

Bayağı indirime girmiş ama VA panel olmasından dolayı pek önerilmiyor.

Bunun hakkında yorumlar da bayağı güzeldi.

Bir de bunu görmüştüm. Çoğu yerde tükenmiş ama burada bulabildim.

Monitör almayı düşünüyorum ama çok farklı modeller var aralarında kararsız kaldım, sizin önerileriniz nelerdir? Aradığım özellikler:

144Hz
1MS
24 inç
IPS Panel

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-vg247q1a-238-va-freesync-1920x1080-165hz-1msmprt-monitr-p-HBCV00000QMG9U?magaza=BETA+PLUS+TEKNOLOJİ&url_src=and-product-detail

Bayağı indirime girmiş ama VA panel olmasından dolayı pek önerilmiyor.

Bunun hakkında yorumlar da bayağı güzeldi.

Bir de bunu görmüştüm. Çoğu yerde tükenmiş ama burada bulabildim.
XG2405 güzel monitördür. Şahsen kullanıyorum memnunum. VA Panelleri üst segment bir monitör olmadığı sürece önermiyorum, genelde ghosting çok fazla oluyor.

XG2405 güzel monitördür. Şahsen kullanıyorum memnunum. VA panelleri üst segment bir monitör olmadığı sürece önermiyorum, genelde ghosting çok fazla oluyor.

Önerebileceğiniz başka UPS monitörler var mı yoksa bunu mu almayaliyim direkt sizce.

3. Yü koymayı unutmuşum.

Önerebileceğiniz başka UPS monitörler var mı yoksa bunu mu almayaliyim direkt sizce.
Genel anlamda fiyatı ve pivot , IPS gibi özellikleri gayet hoş. Renkler olarak vatan bilgisayardan alırken şöyle uzaktan çoğu monitöre baktım bunun renkleri çok hoşuma gitmişti. Şahsen bana sorarsan fiyat iyi , monitör iyi al geç derim.

3. Yü koymayı unutmuşum.
27 inch istiyorsan ViewSonic XG2705 27" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe buna da bakabilirsin.

Genel anlamda fiyatı ve pivot , IPS gibi özellikleri gayet hoş. Renkler olarak vatan bilgisayardan alırken şöyle uzaktan çoğu monitöre baktım bunun renkleri çok hoşuma gitmişti. Şahsen bana sorarsan fiyat iyi , monitör iyi al geç derim.

27 inch istiyorsan ViewSonic XG2705 27" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe buna da bakabilirsin.
Yok 27 inç 1080p için büyük diyorlardı. Bir de ben 24 istiyorum zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı