3500-4000TL ikinci el sistem toplama

Bütçe
3500-4000TL

medusA_A

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben genel olarak Valorant, CS:GO ve GTA 5 (GTA 5 çok da şart değil) gibi oyunlar oynayabileceğim bir sistem toplamak istiyorum.
Aklımda bir sistem var ama bu sistem ikinci el ve 2020'de hazırlanmış bir sistem. (eski ve ikinci ele yönelmemin sebebi bütçemin olmaması)

Bu sistem ne kadar iyi? Beni ne kadar götürür? Yukarıda belirttiğim oyunları oynayabilir miyim?

Sistem:
MSI B350M Pro-VD Plus - 320TL.
AMD Ryzen 5 1600 14nm - 700TL.
Neo Forza 8 GB 3200MHz CL16 - 330TL (daha sonradan X2 yapacağım)
MSI RX 460 2 GB GDDR5 - 450TL.
Hikvision 480GB 2.5" SSD - 330TL.
350-400W 80+ PSU - 150-200TL (henüz bir PSU bulamadım)
Kasa hakkında hiçbir fikrim yok.

Yukarıda belirttiğim sistem, bilgisayar hakkında video çeken/sistem toplayan bir YouTuber'ın eski topladığı bileşenlerdir. (9 Ağustos 2020'de çekilmiş) (burada kanal ismi veriliyor mu bilmediğim için belirtmeyeceğim)
Bütçem 3500-3700TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyem şu sıralar APU sistem toplayıp ileride ekran kartı takmanız olacaktır. Zira şu sıralar ekran kartları fiyatını hak etmiyor.

Tavsiyem şu sıralar APU sistem toplayıp ileride ekran kartı takmanız olacaktır. Zira şu sıralar ekran kartları fiyatını hak etmiyor.

APU sistem almayı düşünmüyorum. Çünkü ekran kartları pahalı olduğu için ileride ekran kartı alabileceğimi sanmıyorum. Teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sistem alınabilir.

Hocam bu fiyata anca 4300GE sistem toplanabilir.
Valorant'ta bu kadar FPS alacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı