3500-4000TL monitör önerisi

melody01

Hectopat
IPS veya VA panel, 144Hz veya üstü, 1080P 24inç monitör arıyorum.

Bu ürünü düşünüyordum ama bir kaç yerde kalitesiz olduğunu okudum.

Şu an bu ürüne yatkınım, ghosting veya farklı bir problemi varsa bilgilendirebilir misiniz acaba?

3500-4000TL bütçe aralığında da önerilere açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
IPS veya VA panel, 144Hz veya üstü, 1080P 24inç monitör arıyorum.

Bu ürünü düşünüyordum ama bir kaç yerde kalitesiz olduğunu okudum.

Şu an bu ürüne yatkınım, ghosting veya farklı bir problemi varsa bilgilendirebilir misiniz acaba?

Attığın iki üründe ghosting babası.

IPS veya VA panel, 144Hz veya üstü, 1080p 24inç monitör arıyorum.

Bu ürünü düşünüyordum ama birkaç yerde kalitesiz olduğunu okudum.

Merhaba,

Samsung Odyssey G4 harici tüm g serisi ghostingi ile ünlüdür.

Casper monitör ise IPS panele kavis verilmediği için VA panel bulunmakta. VA paneller ise ghostingiyle ünlüdür. Bu yüzden en çok tercih edilen panel tipi IPS.

Bütçenize uygun bir monitör buldum, beğenirseniz düşünebilirsiniz.

Merhaba,

Samsung Odyssey G4 harici tüm g serisi ghostingi ile ünlüdür.

Casper monitör ise IPS panele kavis verilmediği için VA panel bulunmakta. VA paneller ise ghostingiyle ünlüdür. Bu yüzden en çok tercih edilen panel tipi IPS.

Bütçenize uygun bir monitör buldum, beğenirseniz düşünebilirsiniz.

Attığın iki üründe ghosting babası.
Attığınız monitörü de düşüneceğim teşekkür ederim. Bir sorum olacak, VA panel tüm monitörler ghosting problemi mi yapıyor? Eğer yüksek seviyede değilse ghosting benim için çok problem değil. IPS panel monitörler için bütçe dahilinde çok çeşit yok, tasarımı da biraz önemli benim için. VA panelde oldukça fazla çeşit var, tüm VA panellerden uzak mı durmalıyım yoksa bakmam gereken belirli kriterler var mı?

Attığınız monitörü de düşüneceğim teşekkür ederim. Bir sorum olacak, VA panel tüm monitörler ghosting problemi mi yapıyor? Eğer yüksek seviyede değilse ghosting benim için çok problem değil. IPS panel monitörler için bütçe dahilinde çok çeşit yok, tasarımı da biraz önemli benim için. VA panelde oldukça fazla çeşit var, tüm VA panellerden uzak mı durmalıyım yoksa bakmam gereken belirli kriterler var mı?

1- çeşit olması niye sizin için bu kadar önemli?
2- evet VA panallerin %90 %95'inde ghosting sorunu var ve bunlardan birçoğuda çok ghosting sorunlu.

Bence ufak araştırıp ne olursa olsun IPS almaya çalış. Bütçen yetmezse gene araştırıp ghosting sorunu az bütçenize uygun bir VA panel almaya çalışın ama 3800 liraya bile istediğiniz krtiterde IPS monitör var zaten. Bu yüzden bu monitörün size yeterli olacağını düşünüyorum.

1- çeşit olması niye sizin için bu kadar önemli?
2- evet VA panallerin %90 %95'inde ghosting sorunu var ve bunlardan birçoğuda çok ghosting sorunlu.

Bence ufak araştırıp ne olursa olsun IPS almaya çalış. Bütçen yetmezse gene araştırıp ghosting sorunu az bütçenize uygun bir VA panel almaya çalışın ama 3800 liraya bile istediğiniz krtiterde IPS monitör var zaten. Bu yüzden bu monitörün size yeterli olacağını düşünüyorum.
Monitörün tasarımının yani dış görünüşünün de benim için önemi var biraz. Attığınız Asus monitör tasarım olarak gözüme çok güzel gelmedi, eski bir tasarımı var gibi duruyor. O yüzden çeşit olması benim için önemli. Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için, düşünüp bütçeme göre bir ürüne karar vereceğim.

Bu ürün nasıldır peki?

Son düzenleme:
Monitörün tasarımının yani dış görünüşünün de benim için önemi var biraz. Attığınız ASUS monitör tasarım olarak gözüme çok güzel gelmedi, eski bir tasarımı var gibi duruyor. O yüzden çeşit olması benim için önemli. Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için, düşünüp bütçeme göre bir ürüne karar vereceğim.

Bu ürün nasıldır peki?

Ergonomisi için alınır ama hala attığım ASUS monitörün tarftarıyım. Bütçenizi aşmayacaksa, sizin için uygunsa alabilirsiniz. ASUS monitörde dahili hoparlör bulunuyor bilgi dahilinizde olsun.

Ergonomisi için alınır ama hala attığım ASUS monitörün tarftarıyım. Bütçenizi aşmayacaksa, sizin için uygunsa alabilirsiniz. ASUS monitörde dahili hoparlör bulunuyor bilgi dahilinizde olsun.
Hocam merhaba, son kez rahatsız ediyorum sizi.

Bütçe arttırıp bu ürünü almayı düşünüyorum, tasarım olarak tam istediğim gibi. Bilginiz var mı bu ürün nasıldır?

Bütçe arttırıp bu ürünü almayı düşünüyorum, tasarım olarak tam istediğim gibi. Bilginiz var mı bu ürün nasıldır?

Hocam bütçenizi arttırdıysanız kesinlikle bunu tavsiye ederim. Lenovo G24-20 kullanıyordum buna geçtim kalite farkı çok hissettirdi gerçekten

Bu daha iyi olacaktır.

Geri
Yukarı