3500 TL Bilgisayar Toplama

Peki arkadaşlar ya da kardeşlerim hangisini kabul ederlerseniz ben sizin kadar bu işin içinde değilim elimden geldiği kadar topladım ama siz daha iyisini toplanabilir diyorsunuz 3000-3500 tl arası bir hiç değilse GTA 5 oynayabilecek bir sistem toplar mısınız size zahmet olmazsa

Yani arkadaşlar ben bu işten pek anlamıyorum siz benden daha çok bu sektörün içindesiniz yani hiç değilse GTA 5 var mesela gündemde o da istiyormuş siz bana 3000-3500 tl arası bir oyun sistemi toplayabilir misiniz?

Ekran kartını msi alabilirsin böylelikle 100 lira cebinde kalır.
Bu arada 3500 lira tuttu.

Dosya Ekleri

• Oyun Bilgisayarı.jpg
    Oyun Bilgisayarı.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 491
Kardeşlerim bir arkadaşım benden kasa toplamamı istedi bende topladım.Kendisinin bütçesi 3500 tl ve bende bu bütçeyi aşmamak kaydıyla bir sistem topladım.Ancak bu sistem birbirleriyle uyumlumu,değilse hangi parçaları değiştirmeliyim söylerseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler.Eki Görüntüle 51162 Eki Görüntüle 51162
Overclock yapacaklarını zannetmiyorum o yüzden 4690k yerine4690 al daha iyi bide kasadan ve anakart tan kısıp ekran kartını yükseltebilirsin.:like:

Kendi fikirlerime göre size bir sistem topladım.600W yeterli geleceğini düşünüyorum fakat daha bilgili arkadaşlarda açıklayabilir.
i7 ve ekran kartı kendimce çok performanslı. İlk sistemden daha güçlü oldugunu düşünüyorum

Dosya Ekleri

• yyyyyyyy.jpg
    yyyyyyyy.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 251
Ekran kartını msi alabilirsin böylelikle 100 lira cebinde kalır.
Bu arada 3500 lira tuttu.

Kardeşim senin sistemin lütfen diğerleriniz alınmasın kişisel görüşüm bu benim senin sistemin bana daha yakın geldi ekran kartı bence ideal hepinize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar uğraştınız kafa patlattınız tekrar teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı