3500 TL ekran kartı önerisi

Neden hocam? Az önce de eski tarihli ilan dediniz benim ilanım çıktı. Kart cp 2077'de 55 derece görmüyor. Bence bir yazın şansınızı deneyin.

Hocam biraz bekleteceğim sizi birkaç olanağım kesin değildi onlarla ilgili bir aileme danışacağım ardından buraya geri geleceğim ailem ilk başta PSU ve ekran kartı dahil 5000 TL yukarı vermiyceğini söyledi. Halada öyle diyor o yüzden zora giriyorum eski almamıda istemiyorlar kendi param olsa ben 5700 ya da XT tercih ederdim.

Aslında 3 yıldır gaming amaçlı kullanılmıştan kastığım ürün buydu bu süre biraz fazla değilmi?
Fazla değil 2 Yıldır aynı ekran kartını kullanıyorum ve 2 yıl daha kullanmayı planlıyorum. Karta mining yapmadıysan ve düzenli olarak tozunu alıp baktıysan kartı termal bakımlarını yapmadan dahi 6-7 sene kullanırsın.

Fazla değil 2 yıldır aynı ekran kartını kullanıyorum ve 2 yıl daha kullanmayı planlıyorum. Karta mining yapmadıysan ve düzenli olarak tozunu alıp baktıysan kartı termal bakımlarını yapmadan dahi 6-7 sene kullanırsın.

Zaten bu ürünler uzun ömürlü oluyor genelde.

Fazla değil 2 yıldır aynı ekran kartını kullanıyorum ve 2 yıl daha kullanmayı planlıyorum. Karta mining yapmadıysan ve düzenli olarak tozunu alıp baktıysan kartı termal bakımlarını yapmadan dahi 6-7 sene kullanırsın.

Bu ürün testlerden güzel bir şekilde geçse bir kusuru olmasa alınır mı? Bu ürün için hangi PSU'yu almalıyım?

Bahsettiğim gibi ailem ikisi içinde maksimum 5000 TL katkı yaparız dediği için kilidim hocam yani ikna edemezsem mecbur RX 6600 tercih edeceğim. Anlatmama rağmen eski olmasını istemiyorlar eski olacaksada garantisi yeni bitmiş bir ürün falan olsun diyorlar.

Bu ürün testlerden güzel bir şekilde geçse bir kusuru olmasa alınır mı? Bu ürün için hangi PSU'yu almalıyım?

Bahsettiğim gibi ailem ikisi içinde maksimum 5000 TL katkı yaparız dediği için kilidim hocam yani ikna edemezsem mecbur RX 6600 tercih edeceğim. Anlatmama rağmen eski olmasını istemiyorlar eski olacaksada garantisi yeni bitmiş bir ürün falan olsun diyorlar.

Para sadece benden çıksa kesinlikle attığınız ilanları değerlendiririm fakat sonuç yılbaşına doğru belli olacak gibi o yüzden o zamanlara doğru tekrar konu açar veya buraya yeniden yazarım hocam iyi geceler herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı