3500 TL i5 6400 Sistem Toplama

Onur Acar

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben sistem toplayacağım fakat ekran kartına tam olarak karar veremedim. İki sistem topladım yorumlarınızı bekliyorum. Ekran kartı konusunda yardımlarınızı bekliyorum. Beni çok şaşırtan şey R9 390 ekran kartının GTX 970'e Farcry Primal oyununda yaklaşık 10-15-20 FPS fark atması. İki kartında sorunları var. R9 390'ın fazla güç tüketimi ve ısınması, GTX 970'in ise Vram sorunu. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
R9 390 Sapphire modeli gayet soğuk. Ayrıca çok süper bir şekilde güç tüketmiyor. Sonuçta internet kafe işletmiyoruz.

R9 390 Sapphire modeli gayet soğuk. Ayrıca çok süper bir şekilde güç tüketmiyor. Sonuçta internet kafe işletmiyoruz.
Fazla güç çekmesi daha fazla ısınması demek ve kartın daha az ömürlü olmasını sağlar. GTX 970 fiyatında R9 390x mevcut onuda alabilirim.

Sizin yerinizde olsam anakartta Gigabyte ekran kartında MSI tercih ederdim.

Sizin yerinizde olsam anakartta Gigabyte ekran kartında MSI tercih ederdim.
Öneriniz için teşekkürler. Gigabyte'ın bir anakartını önerirmisiniz? Zaten ekran kartını MSI ile değiştirmeyi düşünüyordum. Büyük ihtimal değişeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…