3500 TL Logitech DFGT alınır mı?

Kibar Feyzo

Hectopat
Daha fazla  
Bayramda biriktirdiğim para ile bir direksiyon seti almayı düşünüyordum. Diğer direksiyon setleri 5000 liradan başlarken DFGT 3000-3500 lira arası değişiyor. Hemen hemen 17 yıllık olduğu için içimde bir şüphe var. Buradaki ilanda adam ürüne çok iyi baktığını vs. söylüyor sohbette de daha iyi kondisyonlu başka bir ürün bulamayacağımı söyledi. Sizce alınır mı?

Bayramda biriktirdiğim para ile bir direksiyon seti almayı düşünüyordum. Diğer direksiyon setleri 5000 liradan başlarken DFGT 3000-3500 lira arası değişiyor. Hemen hemen 17 yıllık olduğu için içimde bir şüphe var. Buradaki ilanda adam ürüne çok iyi baktığını vs. söylüyor sohbette de daha iyi kondisyonlu başka bir ürün bulamayacağımı söyledi. Sizce alınır mı?

Tam olarak söylediğinden bende şüpheliyim fakat, DFGT'nin tek sorunu var oda ses sıkıntısı çarkı çevirirken bu tüm dişli sistemlilerde olur (motordan kaynaklı) bir vızz diye kayış döndürme sesi çıkar bu DFGT'de çok fazla, tabii ki DFGT rakiplerini 17 yıllık olmasına rağmen solluyor.

Driver konusu şu ki DFGT Logitech'in driver üretiminden çıktı (yenilenmemekte) istiyorsan Windows 10'a geçebilirsin.

Tam olarak söylediğinden bende şüpheliyim fakat, DFGT'nin tek sorunu var oda ses sıkıntısı çarkı çevirirken bu tüm dişli sistemlilerde olur (motordan kaynaklı) bir vızz diye kayış döndürme sesi çıkar bu DFGT'de çok fazla, tabii ki DFGT rakiplerini 17 yıllık olmasına rağmen solluyor.

Driver konusu şu ki DFGT Logitech'in driver üretiminden çıktı (yenilenmemekte) istiyorsan Windows 10'a geçebilirsin.
Hocam bugün aldım kesinlikle pişman değilim 17 yıllık olmasına rağmen harika çalışıyor bu kadarını beklemiyordum. ffb bile olmayan v900s çöpünden kat kat daha iyi. Tabii temiz olması çok önemli sonuçta 17 senelik. Bu arada aldığım kişi Windows 11 kullanıyordu driver sorunsuz çalışıyordu. Sanırım defenderdan bi ayar yapmak gerekiyormuş.

Hocam bugün aldım kesinlikle pişman değilim 17 yıllık olmasına rağmen harika çalışıyor bu kadarını beklemiyordum. FFB bile olmayan V900s çöpünden kat kat daha iyi. Tabii temiz olması çok önemli sonuçta 17 senelik. Bu arada aldığım kişi Windows 11 kullanıyordu driver sorunsuz çalışıyordu. Sanırım Defender'dan bir ayar yapmak gerekiyormuş.

Defender ayarını duymadım fakat bilgisayara gelen sinyalleri yönetmesi içindir.

Geri
Yukarı