3500 TL Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lalop77

Kilopat
Daha fazla  
Selam. Sistem 2017'de toplanacak.

Ben yeni bilgisayar topluyorum. Bütçem tam belli değil, 3 - 3, 5 bin TL civarı bütçem var. Hemen hemen en iyi olsun, en önemlisi geleceğe yatkın olsun istiyorum.

Seçtiğim donanımlar şöyle ;

Intel Skylake Core I5 6600K 3.5 GHZ (Overclockla i7 performansına çıkarım belki. )

MSI B150 DDR4 Gaming M3 Anakart (Gerçekten çok iyi bir anakart, bana boşuna ses kartı aldırtmayacak, geleceğe dönük bir donanım. )

MSI Nvidia GeForce GTX960 2GB 128bit
(Çoğunuz biliyorsunuz ne kadar iyi olduğunu bu kartın. Çoğu yeni oyunun istedikleri özelliklerinin 2 katı kadar özelliklere sahip.)

Şimdi bu yukarıdaki donanımlar hiç değişmeyecek çünkü iyi bir sistem bunlara sahip olmak zorunda.

Bunların şu anki indirimli fiyatları toplamı : 1989.36 TL

Bu sisteme monitör de ekleyelim (Hdmi'lı monitörüm yok. ) ;

Acer 23" 5ms 2xHDMI Full HD (2 HDMI yuvası olduğundan, ilerde PlayStation takabilirim. )

İndirimli fiyat : 429.00 TL eklersek, toplam 2418.36 TL oluyor.

Kingston Hyper-X Fury Black 8GB 2x4 2400mhz ddr4, (Mhz'i gayet iyi. )

600w Codegen sessiz ledli fan, (600W:) )

Hi-level 120GB Ssd 550mb-530mb/s,

Seagate 1TB barracuda 7200RPM,

Akasa venom etto CPU fan,

İç donanımı böyle tamamladım, kasayıda şöyle tamamladım ;

Dark Scorpion ;
2xUSB3.0, 2xUSB2.0, Fan kontrölcülü, Kart okuyuculu, SSD Ready, en önemlisi 16cm CPU Soğutucu, 31cm VGA (e.kartı) yeri var. Alt, üst, ön yerinde filtre var ve bu kasayı almamı en çok isterten şey sıvı soğutmaya hazır olması. Kablo için gizli bölme, vidasız SSD, HDD montaj. Hem de 2 tane kırmızı ledli fan geliyor yanında.

Dark RangeMax 300mbs çift antenli wifi USB adaptör,

Hiper mini hapörlör,

Behringer Home studio dj kulaklık,

Everest Rampage'den klavye ve mouse,

SON FİYAT : 3624.86 TL (Hepsi indirimli fiyatlar. )

Kargo çok tuttu : 51.88 TL nedir abi ?

Sonuç olarak bence mükemmel oldu bu fiyata. Sizce Ram'in 16 GB, işlemcinin i7 olması şart mı ?

Nelerden kısayım sizce ? Düşüncelerinizi belirtin arkadaşlar. Cevaplarınız için sağolun şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı