3500 TL Üniversite için laptop tavsiyesi

Evet meslek lisesiyim üniversite sınavına girdim az çok matematik yaptım esebiyattan da bayağı yaptım ve 300 puan aldım ciddi olsam bilmeme rağmen fende sallama yapmasam 320 puan falan alırmışım bende mezuna kalırsam iyi bir puan yapabileceğimi düşünüyorum bunun için bana hem evde ders çalışabileceğim hem de üniversitede kullanabileceğim arada kafa dağıtmak için LoL gibi oyunları açabilecek bir fiyat performans ürünü söyler misiniz lütfen.
Bütçem fırsata, laptopa göre esneyebilir 3500 TL.
İkinci el laptop alınır bence ama bu işlerden anlamak lazım o yüzden mümkünse sıfır tavsiye edin.

Evet meslek lisesiyim üniversite sınavına girdim az çok matematik yaptım esebiyattan da bayağı yaptım ve 300 puan aldım ciddi olsam bilmeme rağmen fende sallama yapmasam 320 puan falan alırmışım bende mezuna kalırsam iyi bir puan yapabileceğimi düşünüyorum bunun için bana hem evde ders çalışabileceğim hem de üniversitede kullanabileceğim arada kafa dağıtmak için LoL gibi oyunları açabilecek bir fiyat performans ürünü söyler misiniz lütfen.
İkinci el laptop alınır bence ama bu işlerden anlamak lazım o yüzden mümkünse sıfır tavsiye edin.

Bu Bilgisayar senin için ideal zaten SSD'de var zaten LoL oynayacağın için o kadar yükesek sistem de gerkemiyor

Aşağıdaki ürünlere bakabilirsiniz.

Bu bütçede 3200U işlemciler bulunuyor. İşini rahatlıkla görür.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Masaüstü çok daha performanslı olacaktır fakat üniversite için zor olacaktır. Örneğin bir işiniz olursa ancak eve gittikçe işinizi halledebileceksiniz. Attığım ürünlere ve bir de @berkand25 arkadaşımın verdiği ürüne bakmadan geçmeyin bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı