3500 TL'ye 7.1 kulaklık önerisi

Bütçe
3500 TL

xQuery

Centipat
Yer
İzmir/Aliağa
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik mühendisliği
Arkadaşlar piyasada çok fazla 7.1 kulaklık baktım ama çoğu gerçek değil gerçek olanlardan ve kaliteli olanlardan söyleyebilir misiniz? Bir de HyperX Cloud 2 alınır mı? Olmazsa onu alacağım...

Arkadaşlar piyasada çok fazla 7.1 kulaklık baktım ama çoğu gerçek değil gerçek olanlardan ve kaliteli olanlardan söyleyebilir misiniz? Bir de HyperX Cloud 2 alınır mı? Olmazsa onu alacağım...
Logitech G Pro X daha iyi Logitech G Pro X 7.1 981-000818 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe aslında Wireless'a da bakılabilir bu fiyatta.

G PRO X varken alınmaz Cloud 2 ama Wireless olarak da şu an Arctis 7+ var alın geçin derim.

Son düzenleme:

Hocam tam 1 senedir kullanıyorum. Fiyatı 2 katına çıkmış. Yeni gördüm kusura bakmayın. 3500'e alınacak bir kulaklık değil.
Peki hocam sağolun

Wireless ise V2 Pro ile Arctis 7+ arasında V2 Pro biraz daha iyi kabloluda G PRO X hepsinden daha iyi.
O zaman G PRO X alalım

Logitech G Pro X daha iyi Logitech G Pro X 7.1 981-000818 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe aslında Wireless'a da bakılabilir bu fiyatta.

G PRO X varken alınmaz Cloud 2 ama Wireless olarak da şu an Arctis 7+ var alın geçin derim.
Wireless alışık değilim hocam. Ben eski kafalıyım şarjla falan uğraşmak istemiyorum :D

Geri
Yukarı