3500 TL'ye i5 4460 ve GTX 970 Tabanlı Sistem Toplama

Merhaba arkadaşlar, şöyle bir sistem topladım ve sizinde düşüncelerinizi almak istedim. Sistem tamamen oyun için kullanılacak. Şöyle olursa daha iyi olur dediğiniz bir nokta varsa yazarsanız sevinirim.

Eki Görüntüle 74026
Anakart H81 Plus yapılıp işlemci 4590'a yükseltilmeli.HDD olarakta Seagate tercih ederseniz iyi olacaktır.İşlemci bana göre çok ileriye dönük değil.Genede anakarttan kısılmak istenmiyorsa H97 Chipset'li bir anakart tercih edilmeli.

Bence sistemin gayet güzel.
Eğer oyuncu iseniz Anakartı MSI H97 Gaming 3 ile değiştirebilirsiniz fiyatı diğerinden biraz fazla ama MSI Gaming yazılımlarına ve donanımlarına değer bence.

Oyuncu PC toplayacaksan Asus H7 PRO Gamer/ MSI H97 Gaming 3; multimedia, çoklu ortam ve dahası için ise Asus H97M-E/ MSI H97M-G43 en ideal anakartlar

İşlemci değişikliği olarak ise i5 4690 olabilir.

3500 TL ye alabileceğin en iyi sistem kanımca bu. Tabi kasayı değiştirebilirsiniz sevdiğiniz başka modellerle. Corsair sadeliğini sevdiğim için bu kasayı önerdim. Fiyatı düşürmek için Samsung 850 EVO 250 GB almak yerine 120 GB alabilirsiniz.
TOPLAM : 2.967,50 TL
KDV (%18) : 534,15
NAKİT / HAVALE (TL) : 3.501,64 TL
[TBODY] [/TBODY]

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı