3500 TL'ye kadar 27 inç monitör önerisi

• Konuyu başlatan crys
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 974
Monitörüm yok hocam sıfırdan alacağım. Akakçe'den linkteki gibi filtrelediğimde AOC, Samsung, MSI, ASUS gibi bir sürü monitör çıktı, tek sorunum hangisinin iyi olduğunu bilmiyorum. @messinicocugu @452252 hocam siz bakar mısınız rica etsem?

Link: https://www.akakce.com/monitor,1,2.html/143987,143946

Bunlara bakabilirsiniz hocam:

Bunlara bakabilirsiniz hocam:
Çok teşekkürler hocam. Asus olan tam aradığım gibi.
Görüntü kalitesi olarak bununla çok fark olur mu? 24 inç de olsa bunu al der misiniz? olmayacaksa hemen yarın sipariş vereceğim asus’u.

Bir de ilk defa pc toplayacağım kasayla monitörü bağlayan kablo monitörle beraber mi geliyor? Giriş türlerini tam bilmiyorum ama asus monitörü alırsam neye dikkat etmem gerekiyor sistemimde? Teşekkür ederim tekrardan.

Çok teşekkürler hocam. ASUS olan tam aradığım gibi.
Görüntü kalitesi olarak bununla çok fark olur mu? 24 inç de olsa bunu al der misiniz? Olmayacaksa hemen yarın sipariş vereceğim ASUS'u.

Bir de ilk defa PC toplayacağım kasayla monitörü bağlayan kablo monitörle beraber mi geliyor? Giriş türlerini tam bilmiyorum ama ASUS monitörü alırsam neye dikkat etmem gerekiyor sistemimde? Teşekkür ederim tekrardan.

Hz önemli ise onu alın hocam yoksa ASUS daha iyi ölü piksel testi falan yapın gelince.

Hz önemli ise onu alın hocam yoksa ASUS daha iyi ölü piksel testi falan yapın gelince.
Oyunla neredeyse hiç işim olmayacak o yüzden çok önemli değil sanırım, pek bilmesem de hertzin ne işe yaradığını. Asus’u sipariş geçiyorum o zaman.

Oyunla neredeyse hiç işim olmayacak o yüzden çok önemli değil sanırım, pek bilmesem de hertzin ne işe yaradığını. Asus’u sipariş geçiyorum o zaman.

hocam bu monitör duvara monte edilebilir mi? VGA bağlantı iyi midir?

Oyunla neredeyse hiç işim olmayacak o yüzden çok önemli değil sanırım, pek bilmesem de Hertz'in ne işe yaradığını. ASUS'u sipariş geçiyorum o zaman.

Oyunla neredeyse hiç işim olmayacak o yüzden çok önemli değil sanırım, pek bilmesem de Hertz'in ne işe yaradığını. ASUS'u sipariş geçiyorum o zaman.

Hocam bu monitör duvara monte edilebilir mi? VGA bağlantı iyi midir?

Onu bilmiyorum hocam VGA ise iyidir.

Geri
Yukarı