3500 TL'ye Samsung Telefon Tavsiyesi

Mahmut_ER34

Decipat
Merhaba, parmak izi okuyucusu olan, iyi fotoğraf çekebilen ve güvenlikten ödün vermeyecek Samsung marka telefon öneriniz nelerdir? İnternetten alınan telefon iade mal olarak çıkma olasılığı yüksek mi? Piyasada neden sıfır telefon bulunmuyor?
Not: Kendimi çekmeyi sevmeyen biriyim ama not almak için fotoğrafa ihtiyaç duyuyorum ve yazdığım yazılar okunsun yeter. M12 ve A51 arasında kaldım fazla pahalı olmasını istemiyorum sonuçta telefon, ne oyun oynarım ne de sosyal medya kullanırım. Sizin tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhaba, parmak izi okuyucusu olan, iyi fotoğraf çekebilen ve güvenlikten ödün vermeyecek Samsung marka telefon öneriniz nelerdir? İnternetten alınan telefon iade mal olarak çıkma olasılığı yüksek mi? Piyasada neden sıfır telefon bulunmuyor?
Not: Kendimi çekmeyi sevmeyen biriyim ama not almak için fotoğrafa ihtiyaç duyuyorum ve yazdığım yazılar okunsun yeter. M12 ve A51 arasında kaldım fazla pahalı olmasını istemiyorum sonuçta telefon, ne oyun oynarım ne de sosyal medya kullanırım. Sizin tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu bütçedeki Samsung telefonlar pek iyi değil F/P de değil.
Eğer illa Samsung olmalı derseniz A32 öneririm ama fiyatına göre iyi değil.

Benim tavsiyem Realme 7 olur.

A51 eski ve artık alınabilir değil, donanım olarak da rakiplerinden geri.
A32 deseniz tamamda yani A51 modelinin olur yanı yok.

Neden alınmasın 2,3-1,7 işlemci, 8 GB RAM, 256 depolama var günümüze göre gayet iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden alınmasın 2, 3-1, 7 işlemci, 8 GB RAM, 256 depolama var günümüze göre gayet iyi.

İşlemcileri karşılaştırırken sadece değerleremi bakıyorsunuz.
Anladım hocam...
Yaklaşık olarak %50 daha iyi işlemci, 90Hz ekran tazeleme oranı, +1 yıl güncellik, ufak farklada olsa daha iyi kamera.
İşte bu yüzden Realme 7 daha iyi A51'den.
Ayrıca çoğu cihaz yaklaşık olarak bu seviyede fark atıyor önerdiğiniz cihaza. @start_system

Son düzenleme:
Bu fiyata en iyi Samsung A51'dir.
Milleti yanlış yönlendirme. A32 daha iyi bir telefon. 90 Hz ekran, arka kamera fotoğraf kalitesi, batarya, CPU, GPU, güncellik olarak A32 daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı