35000 TL laptop tavsiyesi

Le Chiffre

Decapat
Merhaba,

Uzun yıllar işimi görecek bir laptop almayı düşünüyorum. Bağlantısını paylaştığım laptop tam olarak istediğim özelliklere sahiptir. Bu laptop hakkındaki görüşleriniz nedir?
30-35 bin lira aralığında i7-11 ve üstü, 32 GB RAM, RTX ekran kartı, içerisinde SSD ve HDD barındıran laptop tavsiyelerinizi bekliyorum. Marka olarak MSI, ASUS, Lenovo tercihimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığınız laptop alınmaz asla bu fiyata.

Attığınız laptop alınmaz asla bu fiyata.

Yanıtınız için teşekkürler. Ekran kartı ve işlemci bazında attığınız ürünle arasında çok fark var mı bilmek isterim. Ayrıca RAM ve hard disk ekran kartı kadar önemli benim için.

Merhaba,

Uzun yıllar işimi görecek bir laptop almayı düşünüyorum. Bağlantısını paylaştığım laptop tam olarak istediğim özelliklere sahiptir. Bu laptop hakkındaki görüşleriniz nedir?
30-35 bin lira aralığında i7-11 ve üstü, 32 GB RAM, RTX ekran kartı, içerisinde SSD ve HDD barındıran laptop tavsiyelerinizi bekliyorum. Marka olarak MSI, ASUS, Lenovo tercihimdir.

Bu bütçede 3050 asla alınmaz 3070ti ile arasında çok fark var, arkadaşın attığı laptop güzel eğer marka takıntınız varsa bu modeli önerebilirim;

Yanıtınız için teşekkürler. Ekran kartı ve işlemci bazında attığınız ürünle arasında çok fark var mı bilmek isterim. Ayrıca RAM ve hard disk ekran kartı kadar önemli benim için.

RAM ve hard disk sıkıntı değil isterseniz ikisini de arttırabilirsiniz. Ayrıca kendi düşüncem 35K'ya laptop alınmaz 30 bine 4070 Ti'lı bilgisayar var 5 bine de güzel bir monitör alırsınız. Bakmak isterseniz link:Nihilstein V2 | Intel i5-12400F | 16 GB DDR4 | RTX 4070 Ti 12 GB | 512 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

RAM'i ve diski sonradan ekleyebilirsin, ekran kartını hayır. Çok fark var.

O bilgisayarı alırsan parayı çöpe atarsın.
Konudaki önerilerin bilgisayarları düşünebilirsin.

Bütçeyi 40 yaparsan Asus Rog Strix G16 modeli var, içerisindende RTX 4060 mevcut.
41 verirsen HP Omen 17 var 4060 içeren, bence paraya kıyıp 4060 bak dâhâ iyi olur.

Geri
Yukarı