3500U Forza Horizon 4 kaldırır mı?

berkanSs

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, benim bilgisayarım Forza Horizon 4 kaldırır mı? Sistem özelliklerim:

1651531907926.png

1651531932645.png

Son düzenleyen: Moderatör:
720p düşük ayarlarda 20-40 FPS arası değerler alırsın diye tahmin ediyorum. Fakat 720p düşük ayarlar demek grafik kalitesinin çok alt seviyede kalması demektir, yani görsel açıdan herhangi bir zevk vermeyecektir ve haliyle kasacağı için oynanmaz hale gelecektir. Bunun yerine GTA 5'te araba sürmek daha fazla tatmin edici olur.

Bak temel mantıkta bu konuda sana bir bilgi vereyim. Bir bilgisayarın bir oyunu kaldırmaması gibi bir durum yok, hiç olmadı, ve olmayacak da. Sadece hangi özelliklerde nasıl oynayıp oynayamacağın hakkında yorum yapabiliriz, anlatabildim mi? Bir işlemcinin ya da bir herhangi bir şeyin bir oyunu ya da programı kaldırması diye şey yok yani. Anladın mı? Şimdi bize bu ediğin bilgiler ile sorunu tekrar sor, de ki şu şu özelliklerde şu şu çözünürlükte nasıl oynayabilirim, de. Biz de sana tahmini olarak şu kadar FPS'te şöyle ya da böyle oynarsın diyebilelim. Tamam mı?

720p düşük ayarlarda 20-40 FPS arası değerler alırsın diye tahmin ediyorum. Fakat 720p düşük ayarlar demek grafik kalitesinin çok alt seviyede kalması demektir, yani görsel açıdan herhangi bir zevk vermeyecektir ve haliyle kasacağı için oynanmaz hale gelecektir. Bunun yerine GTA 5'te araba sürmek daha fazla tatmin edici olur.
gta V kaç fps verir en düşük ayarlarda

GTA V kaç FPS verir en düşük ayarlarda?
720p en düşük ayarlarda 60 FPS verecektir. Görüntü çamur olacaktır fakat oyun Forza'ya nazaran çok daha az kasacağı için daha fazla zevk alırsın. 1080p'de ise 30 FPS verecektir fakat kasacağı için çok zevk alabileceğini sanmıyorum. YouTube'tan testlere bakabilirsin.

Geri
Yukarı