3500X fiyatı ne kadar olmalı?

AirLife

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Aliexpress’te 1125 TL’ye bulabildim. TR’de bile böyle fiyat yok. Fansız olarak satılmakta. TR’de en ucuzu 1400 TL. Sahibinden’de bu fiyat not düşeyim. Sizce buradan almak mantıklı olur mu?
Tabii ki sıfır değil. Sıfır olması gibi de bir derdim yok.

Vergi kargo çıkıyor mu kral.

Fiyatını ucuz yazdırarak düşük vergi çıkarabiliriz. Onda sorun yok.

Aliexpress almanı pek tavsiye etmem. Ürün geç gelir ya da gelmeyebilir. Ve vergi de çıkabilir.

Hocam yanlış anlama beni. Ne kadar böyle yurt dışı sitesinden alışveriş konusu görsem hep aynı yorum. 4-5 senedir alışveriş yaparım aliexpressten hiç bir sorun yaşamadım. Haziran ayında alışveriş yaptım elime 10 günde geldi. Geç gelme muhabbeti eskidendi.

Vergi içinde yukarı da yazdım yorumu.

O fiyata bir tane 8 GB RAM ya da soğutucu alabilirim hocam. 😂

Baktığım yorumlar da çok olumlu. Bir sorun olacağını sanmıyorum.

Hocam yanlış anlama beni. Ne kadar böyle yurt dışı sitesinden alışveriş konusu görsem hep aynı yorum. 4-5 senedir alışveriş yaparım Aliexpress'ten hiçbir sorun yaşamadım. Haziran ayında alışveriş yaptım elime 10 günde geldi. Geç gelme muhabbeti eskidendi.

O zaman hayırlı olsun :)

.

Hocam yanlış anlama beni. Ne kadar böyle yurt dışı sitesinden alışveriş konusu görsem hep aynı yorum. 4-5 senedir alışveriş yaparım aliexpressten hiç bir sorun yaşamadım. Haziran ayında alışveriş yaptım elime 10 günde geldi. Geç gelme muhabbeti eskidendi.

Yurtdışında almak mantıksız. Burada neredeyse aynı fiyatta satılıyor.

.

Yurtdışında almak mantıksız. Burada neredeyse aynı fiyatta satılıyor.

Tek tek sitelere bakamıyorum ki. Akakçe en ucuzunu gösteriyor diye oradan bakıyorum ama oda her siteyi almıyor.

Önceden görmemiştim, şimdi arattım gördüm sonucu. Bu mantıklı olur işte. Teşekkürler.

Geri
Yukarı